دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۰۲:۰۴
بنفش

رنگ بنفش با چه رنگی ست میشود؟ شاید شما هم فکر کنید که ست کردن کاره سخت و دشواری است ولی اصلا اینگونه نیست…

رنگ بنفش با چه رنگی ست میشود؟ شاید شما هم فکر کنید که ست کردن کاره سخت و دشواری است ولی اصلا اینگونه نیست ،کافیست بتوانید رنگ ها را به خوبی بشناسید و بدانید که کدام رنگ ها می توانند در کنار یکدیگر هماهنگی و همخوانی لازم را داشته باشند.

رنگ بنفش از ترکیب قرمز و آبی به وجود می آید و جز رنگ های اصلی نیست بلکه به عنوان رنگ ثانویه به حساب می آید.اگر بنفشی که شما برای لباس هایتان انتخاب می کنید به آبی نزدیک تر باشد یعنی تمایل آن به سردی بیشتر است و هر چه به قرمز نزدیک تر باشد یعنی به گرمی تمایل داشته است.

ست بنفش و زرد

اگر می خواهید یک ست فوق العاده برای خودتان داشته باشید می توانید از ترکیب رنگ بنفش و زرد استفاده کنید. این ست واقعا جذاب و دیدنی است و بسیاری از افراد سعی می کنند که بنفش را در کنار زرد استفاده کنند.

البته ترکیب رنگ ها تا حدودی به سلیقه ی فردی شما نیز وابسته است برخی از افراد اصلا رنگ زرد مورد پسندشان نیست و می توانند از رنگ نارنجی در کنار بنفش استفاده کنند. زمانی که می خواهند رنگ نارنجی را انتخاب کنید باید به تیرگی و روشنی لباستان دقت کنید و مطابق با آن درجه نارنجی را تعیین نمایید.

نارنجی را می توان در دسته رنگ های پر انرژی و جذاب معرفی کرد.

رنگ ها

رنگ بنفش با چه رنگی ست میشود؟

بنفش و قرمز : اگر این ست را امتحان کرده باشید متوجه می شوید که بسیار گرم و پرانرژی هستند و می توانند در کنار یکدیگر یک حالت متعادل و زیبا را ایجاد نمایند.

بنفش و کرم: همانطور که اشاره کرده ایم ست کردن به سلیقه شما وابسته است ولی توصیه می شود حتما این ست را امتحان نمایید.بنفش به عنوان یک رنگ پرانرژی در کنار کرم متعادل ، جلوه ی بسیار دیدنی خواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *