یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۰۹:۵۸
ست کردن رنگ ها

چه رنگهایی با هم ست میشوند؟ بسیاری از افراد همیشه دوست دارند از رنگ های برای لباس هایشان استفاده کنند که ست باشند به…

چه رنگهایی با هم ست میشوند؟ بسیاری از افراد همیشه دوست دارند از رنگ های برای لباس هایشان استفاده کنند که ست باشند به عبارتی ساده تر رنگ های انتخاب شده با یکدیگر هماهنگی داشته باشند.

ست ها

۱)سبز و زرد : یکی از ترکیب های است که قطعا حس خوبی به شما دست می دهد؛برای افرادی که پوستی تیره دارند توصیه می شود از  زرد خردلی و سبز تیره استفاده کنند و افرادی که پوستشان روشن است زرد لیمویی را با سبز مگسی بکار بگیرند.

۲)آبی کم رنگ و صورتی: شاید فکر کنید استفاده از این دو رنگ نوعی بی روحی را به شما می بخشد ولی ترکیب این دو رنگ زیبا ، جلوه ی جذاب برای شما به وجود می آورد که از دیدن آن لذت خواهید برد.

۳)قرمز و آبی : این دو رنگ برای همه ی ما به خوبی آشنا هستند و در بسیاری موارد از آنها استفاده می کنیم اما در لباس نوعی ترکیب قوی به شمار می رود که از گذشته تا کنون در مد و فشن از آن استفاده شده است.

۴)آبی کاربنی و فیروزه ای : هیچ چیز جذاب تر از این ست دیدنی نیست. ۲ رنگ فوق العاده زیبا در کنار یکدیگر قرار می گیرند و واقعا تصویری فوق العاده را به وجود می آورند.

۵)نارنجی و آبی : آیا تا به حال این دو رنگ را با یکدیگر امتحان کرده اید؟ همه ی ما تقریبا برای یکبار هم که شده از شلوار آبی استفاده کرده ایم ولی شاید نارنجی را در کنار آن بکار نگرفته باشید که توصیه می شود حداقل یکبار این ست را امتحان کنید.

۶)قهوه‌ای کمرنگ و عنابی : اگر کرمی و قهوه ی را با یکدیگر استفاده کنید نوعی بی حالی را جلوه می دهد ولی قهوه ی همراه با عنابی بسیار شیک و دیدنی خواهد بود. برخی از افراد این ست را به عنوان ستی باکلاس می شناسند.

رنگ های ست شیک

۷)ست نارنجی و مشکی : از گذشته تا کنون مشکی به عنوان یکی از پر استفاده ترین رنگ های بوده که در ایران نیز طرفداران بسیاری در لباس داشته است.

۸)طوسی و صورتی : اگر می خواهید یک ترکیب برای همه ی فصل ها داشته باشید این ست را فراموش نکنید می توانید از مانتوی صورتی و شلوار طوسی استفاده کنید.

۹)بنفش و مرجانی : رنگ مرجانی نوعی نارنجی مایل به صورتی می باشد که طی این سال ها بسیار مورد پسند افراد خوش پوش بوده است.

۱۰)سفید و بنفش آلویی: سفید از دسته رنگ های است که با رنگ های زیادی ، همخوانی داشته است ولی اگر در کنار بنفش آلویی باشد جلوه ی فوق العاده ی خواهد داشت.

چه رنگهایی با هم ست میشوند؟

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *