یکشنبه، ۱۲ آذر ۹۶ - ۱۲:۳۸
محمد حسینی

ری استارت چیست ؟ ری استارت نام یک برنامه رادیویی است که تهیه و تولید آن بدست سید محمد حسینی صورت گرفته است. سیدمحمد…

ری استارت چیست ؟ ری استارت نام یک برنامه رادیویی است که تهیه و تولید آن بدست سید محمد حسینی صورت گرفته است. سیدمحمد حسینی شومن سابق صدا و سیمایی جمهوری اسلامی می باشد. در سال ۱۳۹۴ برنامه در رادیو پستو ساخته شد که نام ری استارت داشت و این برنامه شامل مباحث عرفانی و فلسفلی بود ولی در آن طنز و کمدی نیز دیده می شد .

برنامه ی رادیویی محمد حسینی

ری استارت چیست ؟ طی روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد آتش کشیدن درب مساجد و شیشه بانک و … شنیده شده است و در این باوجودی است که رسانه های داخلی ری استارت را یک گروه شیطانی معرفی کرده اند ولی ری استارتی ها و رهبرشان (محمد حسینی) خود را عارف یا افرادی می دانند که در جستجوی حقیت هستند .

ری استارت

آنطور که محمد حسینی و ری استارتی ها گفته اند ، این گروه جز قدرت مندترین و گسترده ترین پویش های مردمی علیه جمهوری اسلامی ایران می باشد ولی سوال اینجاست که چه چیزی سبب شده تا ری استارت توسعه پیدا کند ؟ تبلیغات در فضای مجازی و ارسال ایمیل های گسترده و … نشان میدهد که مردم می خواهند اصلاحاتی در جامعه صورت بگیرد ولی برنامه ری استارت خواهان اصلاحات بنیادی می باشد و مجری این برنامه سعی می کند که مخالفان نظام را با بکار گیری عنصر هیجان و امید به سمت اصلاح نظام سوق دهد.

با توجه به گفته های یکی از فعالان اجتماعی باید گفت واقعا چه اتفاقی افتاده که مردم تحت تاثیر یک فرد شومن قرار گرفته اند و به جای اینکه بگویند زنده باد ایران ، شعار زنده باد ری استارت را سر می دهند. در هر صورت هر کسی نباید به هر مطلبی که شنید گوش دهد و به آن عمل کند بلکه باید با فکر کردن به آن و بررسی درست یا غلط بودن اقدامی را انجام بدهد و نباید به آسانی مطلبی را قبول کرد و آن را سریعا تایید کرد.
کاربران عزیز نظرتان را در مورد پست ” ری استارت چیست ؟ ” از قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید…
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *