پنج شنبه، ۱۱ آبان ۹۶ - ۱۱:۵۷
گراس-سیگاری

گراس در واقع همان حشیش می باشد که تهیه شده از گیاه شاهدانه است ولی کیفیت آن و کارایش مانند حشیش می باشد…

گراس در واقع همان حشیش می باشد که تهیه شده از گیاه شاهدانه است ولی کیفیت آن و کارایش مانند حشیش می باشد و در اصل می توانیم گراس را همان حشیش بدانیم.

گراس از گیاه شاهدانه درست می شود و برای افرادی که آن را مصرف می کنند عوارض زیادی به همراه دارد.می توان گفت که گراس عوارض هم اندازه تریاک داشته است و افرادی که از گراس استفاده می کنند بعد از مدتی بیماری های مانند دیوانگی ، جنون را تجربه می کنند ولی اگر فردی این زمینه را در خود نیز داشته باشد پس از گذشت مدتی از مصرف این موارد ، عقلش را از دست خواهد داد.

افرادی هستند که پس از مصرف گراس به عالم هپروت می روند و این وضعیت برایشان خوشایند می باشد و مثلا فکر می کنند در جزیره هستند و یا در بهشت به سر می برند که بعد از مدت طولانی که این مواد را مصرف کردند حالت جنون به آنها دست می دهد و حرف های بیهوده و نامربوط می زنند البته گاهی حتی بعد از یکبار هم ممکن است این حالت به افراد دست بدهد.

گراس-حشیش

گاهی افرادی هستند که می گویند ما شنیده ایم که مصرف طولانی مدت این ماده هیچ مشکلی برای افراد پیش نیاورده است ، ولی سخت در اشتباهند و افرادمصرف کننده به تدریج عقلشان را از دست میدهند و دچار توهم خواهند شد.

بی حوصلگی و عصبی بودن یکی دیگر از رفتارهای است که به افراد مصرف کننده دست میدهد.افرادی که می خواهند این مسئله را کنار بگذارند باید به آرامی اینکار را انجام بدهند و از روان درمانی ها و گفتگو با روان شناسان کمک بگیرند. برای این مواد هنوز دارویی بخصوصی وجود ندارد ولی گاهی متخصص از داروهای که برای ترک تریاک استفاده می شود نیز کمک می گیرد. اراده نمودن بیمار برای ترک مواد یکی از اصلی ترین موضوعاتی ترک مصرف مواد مخدر می باشد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *