پنج شنبه، ۲۵ آبان ۹۶ - ۰۲:۲۲
ترافیک ملی

اینترنت امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهمی می باشد که در زندگی هر شخصی وجود دارد. کمتر کسی است که این روزها…

اینترنت امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهمی می باشد که در زندگی هر شخصی وجود دارد. کمتر کسی است که این روزها از اینترنت استفاده نکند و برخی از کارهای خود را به این وسیله انجام ندهد. اپراتورهای مختلف ، برای سهولت کاربران خود بسته های متنوعی را ارائه میدهند که شامل مدت زمان های خاص ، حجم های متنوع و … است.

ایرانسل یکی از اپراتورهای تلفن همراه در ایران است که بسته های مختلفی دارد و به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه و … هستند که کاربران می توانند با شماره گیری کد های مورد نظر آنها را برای خود فعال کنند. اما اگر از دسته کاربران ایرانسلی هستید باید بدانید که ایرانسل بسته ی با عنوان اینترنت ملی به کاربران خود ارائه کرده است بدین صورت که کاربر می تواند با فعال سازی این بسته از ۵ گیگابایت حجم اینترنت به همراه ۱گیگ اینترنت ملی بهره مند شود.

اینترنت ملی را تنها می توان برای بعضی از سایت ها استفاده کرد. اگر شما جز کاربرانی هستید که در ماه کمتر از ۵ گیگ اینترنت استفاده می کنید این گزینه می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

نکته ی مهمی که در این رابطه وجود دارد که کاربران باید به آن دقت داشته باشند ، اگر از برنامه های رفع عبور از محدودیت استفاده می کنید باید بدانید تعرفه استفاده شما به صورت آزاد محاسبه خواهد شد و شامل بسته شما نمی شود.

نحوه ی فعال سازی بسته ترافیک ملی ایرانسل 

کاربرانی که قصد دارند این بسته را برای خود فعال کنند می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۱*۵*۵۵۵* اقدام به فعال سازی بسته نمایند.لازم است بدانید هزینه ی این بسته ۲۲هزار تومان می باشد که مهلت استفاده از بسته نیز یک ماه است.

این بسته را می توان برای افرادی مناسب دانست که از سایت های خارجی و داخلی به صورت همزمان استفاده می نمایند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *