یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۰۶:۲۷
پوست گندمی

چه رنگ روسری به پوست گندمی میاد؟ روسری را می توانید یکی از گزینه های بدانیم که قطعا بر روی روحیه ما تاثیر خواهد…

چه رنگ روسری به پوست گندمی میاد؟ روسری را می توانید یکی از گزینه های بدانیم که قطعا بر روی روحیه ما تاثیر خواهد گذاشت. برخی از خانم ها همیشه از روسری های استفاده می کنند که رنگ های تیره ی داشته است مثل سورمه ی ، مشکی و …

اگر می خواهید روسری که می پوشید شما را جذاب و زیبا کند باید زمان انتخاب روسری به رنگ پوست خود نیز دقت داشته باشید. در گام اول رنگ پوستتان را شناسایی نمایید و بعد از آن روسری را انتخاب کنید.

در ادامه این پست به افرادی که پوست گندمی دارند ، رنگ شال و عروسی پیشنهاد شده است که برایشان مناسب خواهد بود.

رنگ مناسب شال و روسری برای پوست گندمی

چه رنگ روسری به پوست گندمی میاد؟ افرادی که رنگ پوستشان گندمی است ،تقریبا همه ی رنگ ها مناسب آن ها خواهد بود ولی می توان گفت که رنگ های سفید، مشکی و سبز و آجری برای این پوست ها مناسب هستند.

ولی اگر پوست شما گندمی با تناژ سرد می باشد توصیه می شود رنگ های مثل کرم پاستلی، سرمه‌ای، سبز چمنی و سفید را برای خود انتخاب نمایید.

اما اگر جز افرادی هستید که پوست شما گندمی با تناژ گرم است می توانید رنگ های  بنفش پاستلی، عنابی، آجری روشن و مشکی  را امتحان نمایید.

پوست های تیره و سبزه

برای افرادی که پوست شان تیره و سبزه است توصیه می شود از رنگ های تیره برای مدل های لباسشان استفاده نکنند. ولی اگر پوستشان سبزه سرد است می توانند از شال و روسری خود را با صورتی پاستلی انتخاب نمایند.

البته فراموش نکنید که بنفش و آبی کاربنی را حتما امتحان نمایید و به عنوان رنگ خنثی از فیلی روشن استفاده کنید.

برای پوست های سبزه گرم ، سبز پاستلی و آجری و لیمویی تیره  توصیه می شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *