یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۱۰:۱۱
رنگ های تیره پوست

چه رنگ روسری به پوست سبزه میاد؟ اگر می خواهید به صورت دقیقی متوجه شوید که چه رنگی به پوست شما می آید باید…

چه رنگ روسری به پوست سبزه میاد؟ اگر می خواهید به صورت دقیقی متوجه شوید که چه رنگی به پوست شما می آید باید در گام اول رنگ پوست خود را تشخیص بدهید. به صورت کلی ۲ رنگ رنگ پوست را می توان نام برد که شامل تن گرم و سرد می باشد.

برای این تشخیص دو دستبند طلایی و نقره ی را در هر کدام از دستان خود بپوشید و سپس به آنها دقت کنید اگر میزان درخشش طلایی بیشتر است یعنی شما دارای تن پوست گرمی هستید و اگر غیر این از است شما دارای تن سردی می باشید.

به رگ های دست خود دقت کنید آنها را به رنگ سبز می بینید یا آبی ؟ اگر به رنگ سبز دیده می شود یعنی پوست گرمی دارید ولی اگر آبی هستند یعنی زمینه‌ی رنگی سرد داشته اید. البته انچه که باعث می شود این رگ ها به این رنگ دیده شوند ، هاله ی از پوست است که روی آنها قرار گرفته است.

رنگ های تیره پوست(سبزه)

چه رنگ روسری به پوست سبزه میاد؟ بسیاری از خانم های که رنگ پوست تیره ی دارند یا به عبارتی سبزه هستند ، می خواهند بدانند که از روسری های چه رنگی استفاده کنند تا جذاب تر نشان داده شوند و البته به عبارتی مناسب پوست آنها باشد.

این دسته از خانم ها باید در نظر داشته باشند که اصلا از لباس های استفاده نکنند که رنگ تیره داشته و بهتر است شال و روسری های را انتخاب نمایند که رنگشان صورتی پاستلی باشد و می توان رنگ های دیگری مثل آبی کاربنی و بنفش هم برایشان مناسب باشد.

اگر می خواهید از یک رنگ خنثی هم استفاده نمایید ، فیلی روشن را به شما پیشنهاد می دهیم .

در صورتی که شما پوست سبزه گرمی دارد پس سبز پاستلی هم مناسب شما خواهد بود و می توانید از لیمویی تیره و آجری هم استفاده کنید و در صورتی که به دنبال رنگ خنثی هستید از صورتی چرک روشن کمک بگیرید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *