شنبه، ۱۹ آبان ۹۷ - ۰۶:۱۳
با چه پسری ازدواج کنم تا خوشبخت شوم؟

با چه پسری ازدواج کنم تا خوشبخت شوم؟ همانطور که می دانید موضوع ازدواج یکی از مهم ترین تصمیم های است که در زندگی…

با چه پسری ازدواج کنم تا خوشبخت شوم؟ همانطور که می دانید موضوع ازدواج یکی از مهم ترین تصمیم های است که در زندگی هر فردی گرفته می شود. اگر ساده از کنار این موضوع رد شویم و تدبیرهای لازم را لحاظ نکنیم ممکن است در زندگی آینده مان شکست بخوریم و مشکلاتی را برای خودمان به وجود بیاوریم. انتخاب یک پسر یا دختر برای ازدواج قطعا کاره ساده نیست و لازم است که معیارها و ملاک های را در نظر داشته باشیم. آیا شما هم برای انتخابتان معیاری را در نظر گرفته اید؟با روزباتو همراه شوید…

ویژگی های یک مرد ایده ال برای ازدواج

انتخاب صحیح داشتن در ازدواج بسیار مهم و اساسی به شمار می رود و شما باید با مردی ازدواج کنید که برای شما مناسب ترین به شمار بیاید. یکی از مهم ترین ملزومات برای ازدواج موفق شناخت است به معنی ساده تر زمانی شما موفق خواهید شد که شناخت کامل و دقیقی از طرف مقابل تان بدست بیاورید.

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید ،همانطور که اشاره کرده ایم به ملاک ها و معیارهای صحیحی نیاز دارید و باید به شناسایی ویژگی های یک فرد ایده ال برای ازدواج تان بپردازید. اگر از دختر خانم های هستید که با این سوال “ با چه پسری ازدواج کنم تا خوشبخت شوم؟ “روبرو هستید به شما توصیه می کنیم ادامه این پست را مطالعه نمایید تا به جوابتان برسید.

اگر نامزد دارید یا اینکه با خواستگاری های روبرو هستید و می خواهید مناسب ترین را انتخاب کنید باید بدانید که یک فرد ایده ال چه ویژگی های را باید داشته باشد. منظور ما مردی است که برای ازدواج با شما، دارای ویژگی های لازم باشد. شما میتوانید به مردی تکیه کنید و زندگی مشترک را با او آغاز نمایید که خصوصیت های زیر را داشته باشد.

ثابت قدم و مسئولیت پذیر باشد

مردی می تواند شما را خوشبخت کند که در زندگی خود مسئولیت پذیر باشد و همچنین ثابت قدم باشد. شاید فکر کنید مردهای این چنینی زود ادم را خسته می کنند ولی اصلا اینگونه نیست. زمانی که مرد به شما قول میدهد که سرکار دنبال شما بیاید یا اینکه در ساعت مشخص با شما تماس بگیرد باید مطمئن شوید که شما را قال نخواهد گذاشت.

مردهای که مسئولیت پذیر هستند نسبت به دیگران برای ازدواج گزینه های مناسب تری به شمار می روند و البته دمدمی مزاج و غیر قابل پیش بینی نباشد. مردی که با شما خوب رفتار کرده و به شما احترام می گذارد به احتمال زیاد به فکر خوشبخت کردن شما است.این دسته از مردها در زندگی فقط به فکر خودشان نیست بلکه در هر شرایطی همسرشان را مد نظر می گیرند.

ثابت قدم و مسئولیت پذیر باشد

از هدف های شما حمایت می کند

مردهای زیادی هستند که ادعا می کنند از اهداف شما حمایت می کنند و شما را برای رسیدن به خواسته هایتان همراهی و تشویق می کنند ولی آیا واقعا در واقعیت چنین خواهد بود؟ شما برای اینکه بتوانید به هدف هایتان برسید باید مردی را در زندگی تان داشته باشید که مثل یک پشتیبان در کنار شما خواهد بود و اگر شما مجبورید زمان های را برای رسیدن به هدف هایتان سپری کنید از شما دلگیر و ناراحت نشود.

این را در نظر داشته باشید مردانی می توانند برای زندگی مناسب تر باشند که اگر همسرشان مجبور به انجام کاری فوری شد سریعا زبان گله را باز نمی کنند و در زندگی می توانند به همسر خود احترام بیش تری بگذارند.

مردان خوب سپاس گزار همسرشان هستند

در صورتی که برای طرف مقابل تان خوراکی می خرید یا اینکه غذای برای آن درست میکنید ،هیجان زده شده و از شما تشکر میکند میتوانید با با خیال راحت مطمئن شوید که این مرد برای شما شوهر خوبی است. اما اگر شما کار عاشقانه یا جالبی برای طرف مقابل انجام میدهید و هیچ جذابی برای او ندارد و با مهربانی از شما تشکر نمیکند و فکر می کند که این کارها وظیفه تان است بعید است که این مرد، همسر خوبی برایتان شود چون از شما همیشه انتظار زیادی دارد.

مردان خوب سپاس گزار همسرشان هستند

سبک زندگی سالمی دارد

به دنبال مردانی نباشید که سبک زندگی شان غلط است. متاسفانه مردانی دیده می شود که فقط به دنبال عادت های غذایی ناسالم برای رسیدن به تناسب اندام های غیر معمولی هستند یا اینکه از سلامت ذهنی و روانی سالمی برخودار نیستند. مردانی که نمی توانند عصبانیت خودشان را کنترل کنند یا اینکه مدیریتی بر روی استرس خود ندارد یا اینکه مداوم از نظر شغلی استرس دارند یا ناراحتی شان را بر روی شما خالی می کنند؛ مردان خوبی برای زندگی نیستند. مردانی که سبک زندگی سالم دارند و عادت های صحیح ذهنی را دارند بهترین گزینه ها برای ازدواج اند.

به شما وفادار است

مردی می تواند در زندگی به شما وفادار باشد و کاملا متعهد باشد که شما به نظرش زیبا و جذاب بیاید. اگر در کنار چنین مردی باشید هیچ وقت نیازی نیست نگرانی در خصوص خیانت به خودتان راه بدهید چون این مردان کاملا به شما تعلق دارند و هیچ وقت به خودشان اجازه نمی دهند که خیانتی به شما داشته باشند.

به شما وفادار است

خصوصیت های فرد ایده آل

اگر در کنار مردی هستید که ویژگی های زیر را دارد با خیال راحت می تواند او را انتخاب نمایید:

  • شما را همان طور که هستید می خواهد. به سادگی می توانید در کنار این مردها بدون نگرانی زندگی کنید. در کنار چنین مردی راحت می توانید گریه کنید یا ساکت بمانید یا اینکه داد بزنید بدون اینکه شما را سریع قضاوت کند.
  • به شما اهمیت میدهد و سعی می کند که شما را خوشحال میکند. مردهای که به دنبال این هستند تا طرف مقابل شان را خوشحال کنند و بخوبی از طرف مقابل محافظت و مراقبت می کنند.
  • دل تنگ شما می شود. اگر از طرف مقابل تان دور می شوید و او با شما تماس میگیرد و یا پیغام میدهد که دلتنگ تان می شود می تواند مرد زندگی شما باشد.
  • با شما مثل یک ملکه برخورد می کند و برایتان احترام قائل می شود.

دقت داشته باشید اگر در کنار مردی هستید که فکر می کنید عاشقش شده اید و مجذوبش شده اید و همیشه در تصور خودتان از بودن در کنارش خوشحال می شوید؛ میتوانید اطمینان داشته باشید که فرد خوبی را برای ازدواج کرده اید.

لینک : همه چیز درباره ترمیم بکارت

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *