چهارشنبه، ۱۲ دی ۹۷ - ۰۹:۳۳
در عشق بازی با همسرمان چه کارهای را انجام بدهیم؟

در عشق بازی با همسرمان چه کارهای را انجام بدهیم؟ بسیاری از افراد همیشه به این فکر هستند که در رابطه های خود با…

در عشق بازی با همسرمان چه کارهای را انجام بدهیم؟ بسیاری از افراد همیشه به این فکر هستند که در رابطه های خود با همسرانشان چه چیزی را بیان کنند تا عشق بازی شان را تکمیل کنند. البته صرفا بیان جملات تاثیرات زیادی ندارد ولی اینگونه چگونه و در چه موقعی بیان شود حائز اهمیت می باشد.

نکته) کاربران عزیز این مطلب برای متاهل ها نوشته شده است و برای کاربران با سن زیر ۱۸ سال اصلا توصیه نمی گردد. 

صحبت کردن در زمان رابطه

زمانی که شما میخواهید با همسر خود رابطه ی جنسی داشته باشید بسیار مهم است که از نظرات شریک خود مطلع شوید. اینکه شما بدانید همسرتان به چه چیزهای علاقه دارد یا از چه چیزهای خوشش نمی آید یک کلید موفقیت و اصلی در رابطه شماست. هر کسی با توجه به اینکه نیازها و سلیقه ی مختلفی داشته است نمیتوانیم برای همه یک دستورالعمل کلی را استفاده کرد.

اینکه از چه کلماتی استفاده نمایید صرفا زیاد مهم نمی باشد ولی ارتباط دو نفر با هم و توجهی که آنها به رابطه شان داشته است دارای اهمیت زیادتر است که البته اگر شما از زوج ها در مورد نکات مهم در رابطه هایشان بپرسید قطعا با این پاسخ ها روبرو می شوید.

اولین موردی که شما باید در رابطه های خود به آن توجه ویژه ی داشته باشید مهربانی می باشد. شما باید در رابطه های خود با همسرتان مشکلات را فراموش کنید از جملاتی مثل تو بهترین همسردنیایی، تو خیلی جذابی، دوستت دارم و… استفاده نمایید.

در صورتی که شما در رابطه تان مشکلاتی نیز داشته اید بهتر است برای مطرح کردن آن ها زمان دیگری را در نظر بگیرید. یک نکته مهم دیگر استفاده از کلمات زشت و ناشایست می باشد. شما نباید اصلا از چنین کلماتی استفاده کنید مگر اینکه همسرتان کاملا راضی باشد.

صحبت کردن در مورد مسائل جنسی را فراموش نکنید

یکی دیگر از کارهای مهم این است که شما از نظر همسرتان اگاه باشید. باید بدانید که آیا او دوست دارد این حرفا را بشنود یا خیر. خط قرمزها را به خوبی بدانید و در صورتی که شما انقدر راحت هستید که رابطه جنسی با همسرتان داشته باشید پس برای صحبت کردن نیز راحت خواهید بود. البته اگر نمی توانید با او صحبت کنید میتوانید در این خصوص مقاله ی را تهیه کرده و برای او بفرستید تا مطالعه کند.

صحبت کردن در مورد مسائل جنسی را فراموش نکنید

تقلب را برای همیشه فراموش کنید

یکی از بدترین مواردی که میتواند سبب سرکوب تحریکها شود ، وقتی است که می خواهید چیزهای را عنوان کنید که ساختگی هستند و اصلا حس و حال واقعی بودن را ندارند. خیلی ها می گوید در رابطه هایشان سعی می کنند حرف ها و کارهای را انجام بدهند که در فیلم ها است و فکر می کنند واقعا این چیزها جذاب است اما حقیقت کاملا برعکس این است.

در زمان مناسبی پاسخ بدهید

در اصل صحبتهای جنسی و تحریک کننده یک مکالمه می باشند که بین شما و همسرتان انجام می شود نه اینکه یک مونولوگ باشند. به همین جهت پاسخ دادن به یکدیگر بسیار مهم است. شما باید در هر زمانی بدانید که همسرتان با شنیدن چه جوابی بیشتر خوشحال می شود و دقیقا پاسخی مطابق با آن را بدهید.

اینکه شما بتوانید یک رابطه خوب و لذت بخش را داشته باشید به تمامی کارها و حرفهای بستگی داشته است که شما پیش از رابطه یا حتی بعد از آن تکرار می کنید.

دقیق بودن را بخاطر بسپارید

همانطور که اشاره کرده ایم اصلا نباید شما به صورت ساختگی حرف ها یا حرکت های را تکرار کنید چون طرف مقابل شما این مورد را اصلا نمی پسندد. دقیق به همسرتان بگویید از چه چیزی در بدن او خوشتان می آید یا اینکه اسمش را صدا بزنید. این مورد می تواند برای خانمها بسیار لذت بخش باشد چون او در زمان رابطه متوجه می شود که شما تمامی حواستان به او می باشد.

حقیقت این است که عشق بازی و معاشقه امری بسیار جذاب و لذت بخش و شیرین است که هر کسی می تواند به بهترین شکل آن را در زندگی خودش با همسرش تجربه کند.

نکته) همیشه نیازی نیست در رابطه های خود از سبک های تکراری استفاده کنید گاهی واقعا تغییر در این رابطه ها نیاز است. میتوانید برای تنوع هم که شده ، سبک های جدید را اجرا کنید.

دقیق بودن را بخاطر بسپارید

برای همسرانمان چه کنیم؟

شما می توانید کارهای زیادی را انجام بدهید که سبب شوید همسرتان نسبت به شما تحریک شود و رابطه های خوبی را داشته باشد.

  1. اگر همسر شما موسیقی شادی گذاشته است و میخواهد که همراه او برقصید اصلا دریغ نکنید و زمانی را به رقصیدن با همسرتان بگذرانید. گذاشتن یک موسیقی شاد و رقصیدن با همسر لذتی خاص را برای شما به وجود می آورد.
  2. برای همسر خود پیامک عاشقانه بفرستید. اگر قرار است امشب رابطه ی با همسرتان داشته باشید بهتر است یک پیامک عاشقانه برایش در این خصوص بفرستید مثلا بنویسید امشب یک شب عالی در کنار توست.
  3. می توانید یک برنامه ریزی دقیق برای رابطه های خودتان داشته باشید. اینکه شما در تقویم بنویسید که قرار است چه روزهای با همسرتان رابطه داشته باشید قطعا بسیار جذاب است.
  4. بوسیدن ناگهانی همسرتان می تواند او را هیجان زده کند. اگر همسرتان دستش را بر پای شما گذاشت میتوانید او را مهمان یک بوسه ناگهانی کنید. قطعا چنین موردی را او رد نمی کند.
  5. همسرتان را نوازش کنید. اگر او لباسی پوشیده است که آن روز همسرتان را زیباتر کرده است یا اینکه ارایشی کرده که مورد پسند شماست حتما به او بگویید و سعی کنید به این روش او را به اهستگی نوازش کنید.
  6. اگر حضور بچه ها سبب می شود که شما نتوانید با همسرتان رابطه داشته باشید میتوانید آن ها را با چیزهای مثل تلویزیون و… سرگرم کنید یا اگر در کلاس یا دوره ی آن را ثبت نام کنید میتواند بهتر باشد.

علاوه بر آنچه که برای شما ذکر کرده ایم ،یکی از کارهای که واقعا سبب می شود معشوقه شما دیوانه شود، بازی کردن با موهایش است. بیش تر خانم ها از اینکار لذت می برند و دوست دارند زمانی که با همسرانشان رابطه دارند به موهایشان توجه زیادی شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *