یکشنبه، ۲۱ آبان ۹۶ - ۱۰:۴۸
حامد هاکان

حامد هاکان یکی از خواننده پاپ می باشد که اولین آلبوم خود را در تابستان ۱۳۸۳ به صورت اینترنتی منتشر کرد ، نام…

حامد هاکان یکی از خواننده پاپ می باشد که اولین آلبوم خود را در تابستان ۱۳۸۳ به صورت اینترنتی منتشر کرد ، نام این آلبوم قاتل حرفه ای بود که ۱۲ قطعه داشت.حامد هاکان با همکاری محسن یگانه و محسن چاووشی توانست مطرح شود.

حامد هاکان جز خوانندگان و آهنگسازانی بود که در اوایل دهه ۸۰ در کنار خوانندگان مطرحی مانند چاووشی و یگانه قرار گرفت و توانست به شهرت برسد.

حامد هاکان که بود؟

حامد هاکان متولد سال ۱۳۶۲ در شهر ری می باشد که جز خواننده های محبوب نسل جوان به شمار می رفت. او توانسته بود در زمان کوتاهی خود را به عنوان یکی از بهترین خوانندگان جوان مطرح نماید. سه برادر و یک خواهر دارد که هنوز ازدواج نکرده است.

حامد هاکان برای اولین البوم خود مجوز گرفته بود و از شمار خوانندگان مجاز پاپ خوان کشور محسوب می شد.کم کم فعالیت حامد هاکان کاهش پیدا کرد تا جایی که تنها در طی این چند سال اقدام به انتشار چند قطعه در فضای مجازی نموده بود.

در برخی از وب سایت های خبری نوشته شده است که حامد هاکان به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفته است و در حالی او به خاک سپرده شده بود که اهالی موسیقی برای مراسمش حضور نداشتند.برای تدفین او محسن چاووشی و محسن یگانه نیز حضور نداشتند.

حامدهاکان

در مصاحبه های که با نزدیکان حامدهاکان صورت گرفته بود آنها می گفتند که حامد آرزو داشته است که در قطعه هنرمندان دفع شود ولی با اینکار مخالفت شده است. حامد هاکان در خانواده ای روحانی متولد شده بود و پدرش از روحانیون شهر ری است که او این راه پرفراز و نشیب را طی کرده بود ولی در سکوت غریبانه چشم از دنیا بست.

 

فرزاد فرزین یکی از دوستان و آشنایان حامدهاکان است که خبر فوت وی را در صفحه ی اینستاگرام خود اعلام کرده بود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *