چهارشنبه، ۰۹ آبان ۹۷ - ۰۹:۴۸
مدعی امام زمانی کیست؟ + عکس

مدعی امام زمانی کیست؟ + عکس : اگر این روزها خبرها را دنبال کرده باشید حتما نام دکتر سایان را شنیده اید. وی فردی…

مدعی امام زمانی کیست؟ + عکس : اگر این روزها خبرها را دنبال کرده باشید حتما نام دکتر سایان را شنیده اید. وی فردی است که به تازگی ادعای جالبی مبنی بر منجی بودن داشته است. او که این روزها با کلیپ های مختلفی در دنیای مجازی به شهرت بیشتری از گذشته رسیده است. البته پای او از قبل تر نیز به رسانه ی ملی باز شده بود که کار به اینجا ختم نشد و این تمام ماجرا نیست….وی یک سبک رزمی را به وجود اورده و مدال های قهرمانی نیز کسب کرده است.اگر میخواهید مطالب بیشتری در خصوص وی مطالعه کنید حتما ادامه مطلب را بخوانید.

بیوگرافی دکتر سایان

دکتر سایان که نام اصلی اش محمد حسین پور است در سال ۱۳۶۷ در روستای دمیرچی سراب استان آذربایجان شرقی متولد شده است ولی پس از گذشت چند سال با خانواده به کرج رفته و بزرگ شده این شهر است و او خودش را به دیگران اهل سراب معرفی میکند.

محمد حسین پور مدرک دکترای خود را در گرایش پاتابیولوژی از دانشگاه سابانجی استانبول از  کشور ترکیه گرفته است. البته دکتر سایان در سری اول سریال المانی هشدار برای کبری ۱۱ به عنوان گریمور نیز حضور داشته است.

مدعی امام زمان

او پدید آورنده سبکی از رزم با عنوان سایان بوده که به پیروان این نوع سبک، ساکاری یو گفته می شود. او در سال های متعددی توانسته است مقام های قهرمانی را کسب کند و حالا هم یک گروه با سبک جدید را برای خودش تشکیل داده که در مسابقات ازاد MME توانسته اند به موفقیت و چشمگیری دست پیدا کنند.

علاوه بر موفقیت های که در قسمت فوق در مورد دکتر سایان گفته شد، جالب است بدانید که وی نویسنده هم می باشد و به ادعای خودش تاکنون توانسته است پنج جلد کتاب هم بنویسد که شامل موارد زیر می باشد:

  • اقیانوس غم (در وصف اهل بیت)
  • مادر غم ها (در وصف حضرت فاطمه)
  • مجرمان بهشی (اجتماعی)
  • دایره المعارف هنر در جامعه و رسانه های جهانی با ۲۲ فصل و ۶۰۰ صفحه
  • دایرت المعارف رشته ساکاریو ها دو زبان انگلیسی – فارسی

در اوایل سال ۹۷ خبرهای دایرت المعارفهای دکتر سایان در همه ی خبرهای ایران به صورت عجیبی پوشش پیدا کرده به گونه ی که در در بیشتر از ۱۰ برنامه حضور پیدا نمود.

بیوگرافی دکتر سایان

ادعای محمد حسین پور

قطعا برای شما هم جالب باشد که بدانید وی ادعا میکند که منجی عالم می باشد و کلیپی را انتشار داده است که این کلیپ در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

مطالب مختلفی در خصوص دکتر سایان در فضای مجازی وجود دارد که مشاهده می کنید در بسیاری از آن ها  تمجیدها و تعریف های زیادی دیده می شود. دکتر سایان از مال دنیا دوری میکند و دست آدم ها را می گیرد. او شخصی ست که بسیار عجیب است و البته همه فن حریف است. وی خودش را قهرمان و ورزشکار می داند و از طرفی دیگر هم کسی ست که فلسفه میداند و عرفان…

قبل هم فردی در هند با طرحی جدید به دنبال ایجاد ارامش نهایی برای انسانها بود و البته مریدهای زیادی هم بدست اورد ولی بعدها به دلیل مشکل های زیاد اخلاقی و مالی که برایش در هند و امریکا به وجود آورد مطرود شد و مرد که شاید شما هم نامش را شنیده باشد که “اشو” بود. ناپلئون هیل هم با موفقیت از وی یاد میکند چرا که تواسته با کلک مجموعه زیادی از اثارهایشان را به فروش برساند و خیلی از انسانها را به امید اینکه ثروتی بدست بیاورند را درگیر مباحث خودش بکند و آن ها را دنبال کنند.

جالب است بدانید که هنوز هم با اینکه چندین دهه می گذرد یکی از پرفروش ترین کتابهای او “کتاب «بیاندیشید و ثروتمند شوید»” است که در حوزه موفقیت می باشد ولی بعید است که کسی با این کتاب به ثروت رسیده باشد جز خودش.

ادعای محمد حسین پور

دکتر سایان و ادعای جالبش

حالا مانده ایم که دکتر سایان را جز کدام دسته از این افراد بگذاریم؟ آیا وی به دنبال این است که به ثروت برسد یا اینکه به دنبال شیادی است؟ شاید هم ترکیب شدن ورزش و عرفان و علم و فلسفه و در نهایت ادعای وی در خصوص منجی بودنش حاکی از یک بیماری روانی ست؟ برای همه روشن است که کسی که بتواند همه ی این موارد را با یکدیگر ترکیب کند نابغه است و توانسته ادمهای زیادی را به دور خود جمع کند و رسانه های مختلفی را به خودش جذب کند.

این یک اتفاق جدید نیست چرا که در گذشته هم سابقه ی زیادی داشته است و افرادی را دیده ایم که از بحران معنویت استفاده میکنند و قصد شان این بوده که در این وسط به سودی برسد و کاسبی کنند.

حضور دکتر سایان در برنامه حالا خورشید

در فروردین ماه سال ۹۷ ،محمد حسین پور در برنامه صبحگاهی حالا خورشید حضور داشت. او به عنوان خالق یک سبک ورزشی و به عنوان نویسنده بزرگ ترین دایره المعارف جهان شناخته شد و البته هم اکنون هم ادعا می کند که امام زمان است و رضا رشید پور در توئیتی به دلیل اینکه وی را دعوت کرده است از مردم عذر خواهی کرد.

دکتر سایان در برنامه حالا خورشید

مدعی امام زمانی(محمد حسین پور) کیست؟ + عکس : ماجرای این که انسان های ادعا میکنند به منبع حقیقت رسیده اند قطعا موضوع جدید و تازه ی نخواهد بود و برخی از آن ها توانسته اند افراد دیگری را با خودشان درگیر و همراه کنند. ما در روزگاری هستیم که در بسیاری از نقاط دنیا موضوع بحران هویت و معنویت وجود داشته است و افرادی دیده می شود که در این راه به دنبال قلب و ذهن آدم ها می روند و با طرح های که به ظاهر درست و علمی هستند سعی دارند از عدم اگاهی مردم سوءاستفاده کنند و آن ها را به مسیر اهداف خودشان هدایت کنند.

یکروز با طرح های دروغین مردم را سرگرم می کنند و یک روز با اسم مذهب. اما امروز با پدیده دیگری مواجه شده ایم که ترکیبی از مذهب ،علم و دانش و ورزش و هنر می باشد. محمد حسین پور که با نام دکتر سایان شناخته می شود و همان طور که در قسمت فوق ذکر کرده ایم مدعی امام زمانی می باشد.

کاربران عزیز می توانید لینک اعدام جوان افغان به جرم تجاوز به دختر ایرانی نیز مطالعه کنید.

با روزباتو همراه شوید…

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *