شنبه، ۲۸ بهمن ۹۶ - ۱۱:۵۶
طاهریان - بازیگر

صدف طاهریان کیست؟ صدف طاهریان جز بازیگرانی است که شاید در گذشته زیاد نام آن را نمی شنیدیم اما هم اکنون در خبرهای متعدد…

صدف طاهریان کیست؟ صدف طاهریان جز بازیگرانی است که شاید در گذشته زیاد نام آن را نمی شنیدیم اما هم اکنون در خبرهای متعدد نام این بازیگر به گوش می رسد.

بیوگرافی

صدف طاهریان بازیگر سابق ایرانی در سال ۱۳۶۷ در تاریخ ۳۰ تیر در تهران متولد شده است و فعالیت بازیگریش را در سال ۹۰ شروع کرده است. از سال ۹۴ نام او را زیاد به واسطه انتشار عکس های بی حجابش شنیده ایم.

مهاجرت به دبی

صدف طاهریان کیست؟ او جز یکی از بازیگران تلویزیون و سینمای ایران می باشد که در برخی از فیلم های سینمایی حضور داشته است که می توانیم به پس کوچه های شمرون ، سلام برعشق ، هیچ کجا هیچ کس اشاره کنیم.

فعالیت سینمایی صدف طاهریان از سال ۱۳۹۰ شروع شد که با حضور در فیلم هیچ کجا هیچ کس بود. ماجرا از آنجایی شروع شد که صدف طاهریان عکس های بدون حجابش را اینستاگرام منتشر نمود و کاربران زیادی با دیدن این عکس ها از بازیگر ایرانی با این پوشش تعجب کردند و برای شان جای سوال بود که چرا صدف طاهریان چنین عکس های را منتشر کرده و آیا دیگر قصد ندارد در ایران حضور داشته باشد؟ البته این را فراموش نکنید که برخی فکر می کردند صفحه خانم بازیگر هک شده است.

دقایقی بعد خانم بازیگر ویدئویی مبنی بر اینکه صفحه اش هک نشده در اینستاگرام خود منتشر نمود و از اینکه کاربران به او توجه داشته اند تشکر کرد. او به کاربران این چنین گفته بود که به دبی مهاجرت کرده است.

یکی از  دوستان صدف طاهریان ، تصویری از مکالمه پیامکی با او را منتشر کرد که نشان می دهد صدف طاهریان می خواهد در مورد فساد در سینمای ایران افشاگری های داشته باشد.

صدف طاهریان بعد از در یکی از رسانه های خارجی ، این ادعا کرده بود که برخی از کارگران ها برای پذیرفتن او ، پیشنهادهای شرم اوری را به او داده اند.

صدف طاهریان

صدف طاهریان کیست؟

عکس صدف طاهریان در حال ورزش

عکس آتلیه ی صدف طاهریان

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *