دوشنبه، ۱۶ بهمن ۹۶ - ۱۱:۵۳
امین حیایی

مادر پسر امین حیایی کیست؟ امین حیایی جز یکی از بهترین و مشهورترین بازیگرانی است که سال ها تجربه در تلویزیون و سینمایی ایران…

مادر پسر امین حیایی کیست؟ امین حیایی جز یکی از بهترین و مشهورترین بازیگرانی است که سال ها تجربه در تلویزیون و سینمایی ایران داشته است. مدتی است که تصاویری از پسرجوانی را در فضای مجازی مشاهده می کنیم که گفته می شود این پسرجوان، فرزند آقای امین حیایی می باشد.

اما این سوال برای بسیاری از مخاطبان پیش آمده که آیا واقعا این پسر جوان ، فرزند امین حیایی است و چرا که تاکنون در مورد آن زیاد صحبتی نشده است؟ واقعیت موضوع از این قرار است که این پسر ، دارا حیایی است که متولد سال ۱۳۷۵ می باشد و او فرزند اقای حیایی از همسراول اوست.

همسر اول امین حیایی

مونا بانکی پور جز یکی از بازیگرانی بوده است که فرزند فرزانه داوری بوده  که در سال های پیش از انقلاب در حال فعالیت بازیگری بوده است. داوری پس از اینکه انقلاب اسلامی پیروز می شود در چند فیلم نیز ایفای نقش داشته است که می توان به  “پرواز در قفس” حبیب کاوش اشاره کرد.

مونا بانکی پور (فرزند داوری)  جز بازیگران حرفه ی نبود ولی در بازیگری تجربه های کمی داشت و در سریال خواب و بیدار در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرده بود . فیلم “خواب و بیدار” ساخته آقای مهدی فخیم زاده بوده است.

دارا در چندین سال گذشته به بازیگری علاقه مند شده و می خواهد در این حرفه ی وارد شود و فرصت ها را امتحان کند اما آقای حیایی در مصاحبه های که در سال های گذشته داشت اینگونه گفته بود که او به بازیگری علاقه ی ندارد و نمی خواهد مانند من بازیگر شود ولی اگر به هر کاری علاقه داشته باشند او را پشتیبانی و حمایت خواهم کرد.

به گفته او پسرش بیشتر به ورزش و کامپیوتر علاقه داشته و هر کاری که برای رسیدن به آرزوهایش داشته باشد برایش انجام میدهم.

همسر دوم امین حیایی (نیلوفر خوش خلق)

همسر دوم آقای حیایی

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *