دوشنبه، ۳۰ بهمن ۹۶ - ۱۱:۴۲
زبان بدن زنان

زبان بدن زنان | همه آنچه باید در مورد زبان بدن زنان بدانیم : اگر پای صحبت های آقایان بنشینید بیشترشان عقیده دارند که…

زبان بدن زنان | همه آنچه باید در مورد زبان بدن زنان بدانیم : اگر پای صحبت های آقایان بنشینید بیشترشان عقیده دارند که خانم ها موجودات پیچیده ی هستند که همه چیز را در مورد آنها نمی توانند متوجه شوند.

اما همین که آنها نمی توانند همه چیز را در مورد زنان بدانند موجب می شود که در برخی از روابط آنها مشکلاتی ایجاد گردد. اگر از این آقایان هستید پیشنهاد می شود ادامه این مطلب را به دقت مطالعه نمایید.

بانوان

اگر با خانمی قرار دارید می توانید با رفتارها و حرکت های آنها مخصوصا زبان بدن خانم ها ، آنها را بهتر درک نمایید و همواره یک قدم از آنها جلوتر باشید. بسیاری از حرکت های خانم می توانند طرز فکر آنها را به شما نشان دهند ولی باید به خوبی با در مورد زنان و زبان بدن آنها اطلاعاتی داشته باشید.

اصلی ترین نشانه ها شامل موارد زیر می باشند:

۱)چرخش چشم ها : یکی از بهترین توصیه ها برای درک حالات زبان بدن زنان و درک آنها می باشد. نشانه بی علاقگی یکی از رایج ترین نشانه های است برای آدم های است که می خواهند با بدن زنان را درک نمایند.

زمانی که زن ها چشم هایشان را می چرخانند یعنی نشانه ی از احساس تنفر آنها می باشد به بیانی ساده تر زن ها در چنین شرایطی می خواهند به طرف مقابلشان بفهمانند که واقعا خسته و کسل کننده است.

وقتی مردانی نمی توانند با اعتماد به نفس و جذابیت به زن ها نزدیک شوند ممکن است زن رفتاری خشمگین یا عصبانی با او داشته باشد.

۲)حالت اخم دارد و به اصطلاح به زور می خندد: در چنین شرایطی ممکن است سه حالت برای شما ایجاد شود : ممکن است به درستی با زن مورد نظر ملاقات نکرده باشید – به درستی به طرف مقابل نزدیک نشده اید یا از جملات خوب و مناسب استفاده نکرده اید – ممکن است زن خیلی بی تجربه باشد و به خاطر نیازی نیست شما تلاش یا وقت تان را صرف آن کنید.

۳)همیشه یکی از دوستان را مابین شما و خودش قرار داده است : این یکی از آشکار ترین نشانه های است که شما می توانید بی علاقگی طرف مقابل را نسبت به خودتان مشاهده نمایید. همیشه یکی از دوستان خود را با خودش می آورد و سعی می کنید مابین شما باشد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *