دوشنبه، ۰۸ آبان ۹۶ - ۱۱:۱۱
خودارضایی چیست؟

خودارضایی یکی از موادی است که زن و مرد ندارد و خیلی از افراد با انجام اینکار سبب ایجاد بیماری های برای خودشان…

خودارضایی یکی از موادی است که زن و مرد ندارد و خیلی از افراد با انجام اینکار سبب ایجاد بیماری های برای خودشان و از دست رفتن زیبایی هایشان می شوند.خودارضایی یکی از مواردی است که در دین اسلام حرام شمره شده است و گناه است البته برای تمامی افراد با هر دین و مذهبی این کار منع می شود و بسیاری از پزشکان و متخصصان انجام آن را بسیار مضر می دانند و همیشه توصیه می کنند این کار را انجام ندهید ولی متاسفانه اینکار توسط مردم زیادی در دنیا به صورت مکرر تجربه می شود.

متاسفانه افرادی که عمل خودارضایی را انجام میدهند تا مدت کوتاهی احساس رضایت و آرامش دارند ولی پس از مدتی وضعیت معکوس شده است.یکی از بدترین مواردی که در این عمل برای بدن اتفاق می افتد از بین رفتن املاح مفید بدن است که بعد از خودارضایی و ارگاسم پدید می آید.البته این علائم می تواند در افراد متاهل نیز وجود داشته باشد ولی میزان آن در افرادی که خودارضایی های زیادی دارند بیشتر است. این موضوع می تواند سبب شود که سلامت روانی و جسمی افراد تهدید شود و در نهایت به این افراد توصیه می شود که برای ارامش بخشیدن به اعصاب و روانشان حتما از دوش آب ولرم استفاده کنند .

بعد از خود ارضایی باید توصیه های را در نظرداشته باشیم و مواد غذایی ویژه ی را مصرف کنیم. یکی از مهم ترین این موارد مخلوط شیرو عسل می باشد. زیرا در چنین موادی میزان زیادی گلوکز ،موادمعدنی و املاح مفید وجود دارد که می تواند جایگزین مواردی باشد که در خودارضایی از دست رفته اند.

مواد غذایی دیگری مانند گوسفند کبابی،مغزآجیل،پرتقال،هلو  و … توصیه می شود یا می توان به پزشک مراجعه کرد و مکمل های دارویی مفید را به تجویز پزشک مصرف کرد.

دقت داشته باشید که تمایلات جنسی می توانند برای بدن بسیار مفید باشند البته اگر به صورت صحیح و از راه درست انجام شوند در غیر اینصورت کاملا نتیجه برعکسی به شما خواهند داد.

 

بعد از خودارضايي چه بخوريم ؟
۲٫۷ (۵۳٫۳۳%) ۳ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *