سه شنبه، ۰۲ آبان ۹۶ - ۱۱:۳۹
هزینه ها و شبکه های اجتماعی

حتما در چند روز گذشته با جمله “همه هزینه ها برای تو میشه” روبرو شده اید و شاید تعجب کرده باشید که چطور…

حتما در چند روز گذشته با جمله “همه هزینه ها برای تو میشه” روبرو شده اید و شاید تعجب کرده باشید که چطور یک جمله به این سرعت بر روی زبان ها بیوفتد. 

قضیه ” همه هزینه ها برای تو میشه” چه بود؟

قضیه از این قرار بود که زوج جوانی فیلمی از خود را در شبکه اجتماعی منتشر کرده بودند که پسری در این فیلم به مخاطب دختر خود می گوید از امروز همه هزینه ها برای تو میشه. 

با گفتن این جمله کاربران دیگر در فضای مجازی نیز دابسمش های مختلفی را با عنوان همه هزینه ها برای تو میشه ساختند و منتشر کردند به گونه ی که طی چند روز این فیلم به عنوان سوژه ی برای کاربران در شبکه های اجتماعی شده بود. 

البته هنوز نمی توان گفت که چطور این فیلم و این جمله به این سرعت در فضای مجازی دست به دست شد ولی باز هم با گذشت چند روز از این ماجرا هنوز می توان کلیپ های دابسمش این هزینه را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرد. 

آقای هزینه 

با پخش این کلیپ در فضای شبکه های اجتماعی آقای که در کلیپ جمله “همه هزینه ها برای تو میشه ” را گفته بود با عنوان اقای هزینه بین کاربران شناخته شده بود.البته پیش از آقای هزینه افراد دیگری در شبکه های اجتماعی بودند که هر کدام به دلایلی تا مدتی نامشان بر روی زبان ها بود. 

معروف شدن در شبکه های اجتماعی 

متاسفانه این روزها برخی تاب و تب مشهور شدن در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی را دارند و سعی می کنند به هر دلیلی با پخش کلیپ های خود معروف شوند.ولی گاهی پای پلیس فتا به میان می آید و حنی سبب می شود که این افراد به دلیل پخش کلیپ های نامناسب بازداشت شوند و متاسفانه این روزها با صفحاتی روبرو می شویم که فالورهای زیادی دارند بدون اینکه کار مفیدی کرده باشند یا عمل مناسبی را انجام داده باشند. 

این روزها فضای شبکه های اجتماعی با روزهای گذشته تفاوت های زیادی داشته است.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *