لمینت مژه : امروزه افراد بسیاری هستند که دوست دارند مژه های زیبایی داشته باشند و به زیبایی آنها اهمیت میدهند. البته راه و روش های زیادی وجود دارد که افراد می توانند برای زیباجلوه دادن مژه هایشان از آن ها استفاده کنند.

لمینت مژه چیست؟

یکی از روش های است که سبب می شود مژه ها تقویت شوند و همچنین فرخورده و پررنگ به نظر بیایند. برای تقویت نمودن مژه در این روش از مواد معدنی و مقوی استفاده می شود و سبب می شود که مژه ها به صورت خاصی زیبایی خودشان را بدست بیاورند. البته متاسفانه هر کسی نمی تواند مژه پرپشت و زیبایی داشته باشد. امروزه روش ها و تکنولوژی زیادی به وجود آمده که هر موضوع غیر ممکنی را ممکن می کند.

آیا لمینت مژه عوارض داشته است؟

اول از هر چیزی باید بدانید لیفت مژه یا لمینت مژه همانطور که در پاراگراف فوق بیان کرده ایم برای زیبایی مژه و تقویت آن است که این دو روش تفاوت های زیادی با یکدیگر نداشته است. این روش معمولا توسط آرایشگران و در سالن های زیبایی انجام می شود و متخصصان آن را انجام نمی دهند زیرا روشی دقیق نیست و شاید عوارضی نیز داشته باشد.

جالب است بدانید که در لیفت مژه از کراتین استفاده می گردد که با ماندن این مواد بر روی مژه ها ممکن است تا حدودی بر روی پایه ها تاثیر بگذارد و در آن نفوذ کند و می توانیم آن را شبیه کراتینی بدانیم که در موهای سر استفاده می شود. البته برای اینکه حالت گرفتن و تاثیر بیشتری داشته باشد با دیگر مواد گیاهی و شیمیایی مخلوط می شود و این مواد سبب می شوند که مژه ها ضخیم تر به نظر آیند.

متاسفانه افرادی هستند که برای کاهش هزینه ها و نداشتن تخصص کافی از دیگر مواد هم استفاده می کنند که شاید عوارض جدی را برای شما پدید آورد. سعی کنید برای انتخاب این روش به سراغ افرادی بروید که متخصص هستند و به کارشان تخصص کافی و تجربه دارند.