ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی : خبرهای زیادی این روزها در مورد ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فضای مجازی منتشر شده بود که برخی آن را واقعیت و برخی شایعه می دانستند.خانم سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است که به مدت چهار سال با وی زندگی کرده است و بعد از جدایی با آقای جوان ، حاشیه های زیادی در مورد ایشان به وجود آمد.

همسر همایون شجریان، خانم گیتاخوانساری است که خواهر کتایون خوانساری (همسر دوم پدرش) می باشد و یک دختر ده ساله حاصل ازدواج آنها بوده است که در این روزها پس از طلاق پدر و مادرش در نزدمادر زندگی می کند.

از شایعه تا واقعیت

در چند سال گذشته ، همایون شجریان آلبومی را منتشر کرد که نام  «نه فرشته‌ام نه شیطان» را داشت. یکی از اهنگ های این البوم که بسیاری در میان مردم محبوب بود آهنگ چرا رفتی بود که تا زمان زیادی در بسیار از مکان ها شنیده می شد. پس از مدتی باران کوثری نیز کلیپی را منتشر کرد که سبب شد این اهنگ دوباره بر سر زبان ها بیوفتد . همکاری خانم دولتشاهی و آقای شجریان از اینجا شروع شد که در این کلیپ افرادی مانندی سحر دولتشاهی ، نوید محمد زاده، باران کوثری ، مهرداد صدیقیان و… حضور داشتند.

می توان اینگونه گفت که این همکاری ها سبب شد تا شایعه های زیادی در مورد این عزیزان منتشر شود و ناگهان در فضای مجازی دست به دست شوند ولی هنوز نمی توان با قطعیت این موضوع را رد کرد تا زمانی که این عزیزان خود اقدام به تکذیب این خبرها نکنند.
متاسفانه سکوت آقای شجریان و خانم دولتشاهی در مورد ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی سبب دامن زدن بیشتر به این داستان شده است ولی اینکه این عزیزان سکوت کرده اند یک موضوع کاملا شخصی و در حوزه حریم خصوصی آنها می باشد.