عسل و دارچین برای لاغری : اگر شما هم از دسته افراد چاق هستید قطعا تا کنون روش های زیادی را امتحان کرده اید تا بتوانید به وزن ایده آل خود برسید ولی به نتیجه نرسیده اید.چاقی از مشکلاتی است که علاوه بر اینکه زیبایی اندام شما را بهم خواهد زد بلکه زمینه ی است که موجب بروز بیماری های متعدد در شما خواهد شد.برای اینکه به کاهش وزن دست پیدا کنید مواد طبیعی وجود داشته است که به شما کمک می کند. آیا تا به حال خواص عسل و دارچین برای لاغری را شنیده اید؟

به عقیده برخی از کارشناسان عسل جز مواردی است که می تواند در کاهش وزن موثر باشد.بیشتر افراد چاق ، بدنشان نسبت به انسولین مقاوم است.این عارضه سبب می شود که گلوکز به درستی سوخت و ساز نداشته باشد. زمانی که وزن این چنین باشد فرد به سختی می تواند کاهش وزن را تجربه کند. در برخی از تحقیقات نشان  داده شده افرادی که برای 30 روز از معجون عسل و دارچین استفاده کرده اند موفق شده اند تا سطح مقاومت انسولین به بدنشان را کم کنند.

معجونی برای کاهش وزن

برای اینکه شما این معجون را تهیه کنید ، دستورالعمل های متعددی وجود داشته است ولی در ادامه به یکی از اصلی ترین روش ها اشاره شده است:

  • یک بخش دارچین به نسبت دو بخش عسل
  • یک فنجان آب داغ آماده کنید و روی دارچین بریزید و اجازه دهید که نیم ساعت در آب داغ خیس بخورد
  • بعد از اینکه این مخلوط سرد شد ، عسل را به آن اضافه نمایید
  • پیش از اینکه بخوابید نصف این چایی را میل نمایید و صبح باقی مانده آن را بنوشید.
  • دقت داشته باشید این چایی ممکن است سبب شود قند خون شما کاهش داشته باشد پس بهتر است بیماران عزیز اگر تمایل به مصرف این چایی دارند حتما با پزشک خود مشورت های لازم را داشته باشند.