آقای دوربینی کیست ؟ قطعا اخیرا نام آقای دوربینی را شنیده اید. حسین نمازی فردی ایرانی ست که با نام آقای دوربینی معروف شده است و علاقه ی زیادی به دیده شدن در تلویزیون دارد و به گونه ی که بین دوربین و همسرش اولین گزینه را انتخاب کرده است. او همیشه سعی کرده است تا در تمامی مراسم های دولتی یا رسمی که در تلویزیون نمایش داده میشوند، حضور داشته باشد.

به گفته آقای دوربینی اگر یک مراسم را از دست بدهد قطعا مضطرب می شود و شب خوابش نخواهد برد. او برای اینکه در مراسمی به جلوی دوربین برسد تلاش زیادی می کند و زمانی که هم در برابر دوربین قرار می گیرد ، برق خوشحالی از چشم هایش موج می زند. 40 سال است که کار آقای دوربینی همین است.

اولین بار او نمی دانست که دوربین فیلم برداری چیست و برای نخستین بار در 17 سالگی جلوی یک دوربین نشست و زمانی که تصویرش را در تلویزیون ها بعدها پخش کردند به راز این دستگاه پی برد و دوباره می خواست در تلویزیون دیده شود.شاید همین جرقه باعث شده تا امروز آقای دوربینی شوق دیده شدن در تلویزیون را داشته باشد و بخواهد به هر قیمتی خود را به جلوی تلویزیون برساند. هدف اصلی آقای دوربینی دیده شدن در تلویزیون است.

آقای دوربینی کیست ؟

آقای دوربینی راز موفقیتش را تجربه می دانند و می گوید وقتی چراغ بالایی دوربین روشن می شود و فیلم بردار کارش را شروع کرده پشت سر مسئولین قرار می گیرم تا آنها نتواند مرا حذف کنند یا سانسور شوم.

مدت ها پیش حجت الاسلام و المسلمین قرائتی نیز در یکی از مجالس خود با بیرون کردن آقای دوربینی سبب شد تا او بیش از گذشته معروف شد ولی برخی از مردم نسبت به این اتفاق واکنش های را نشان دادند و در آخر آقای قرائتی به عنوان معلم اخلاق از آقای دوربینی عذرخوانی کرد.