شکلات تلخ برای لاغری : شکلات تلخ یکی از خوشمزه ترین شکلات های است که امروزه طرفداران زیاد در دنیا دارد. به گونه ی که برخی از افراد در برنامه های روزانه شان از شکلات تلخ استفاده می کنند.

کاهش وزن

شکلات تلخ جز مواردی است که برای لاغری امروزه از آن یاد می شود.البته منظورمان از شکلات تلخ شکلاتی می باشد که حدود 72 درصد آن کاکائو باشد.افرادی هستند که مداوم از شیرینی ها و تنقلات استفاده می کنند و با افزایش وزن روبرو می باشند ولی اگر شما هم می خواهید برای لاغریتان موثر باشید شکلات تلخ را جایگزین نمایید. در یک یا  دو تکه  از شکلات تلخ فقط می توان 40 تا 50 کالری را مشاهده کرد که البته شاید برای افرادی که همواره در فکر مصرف شیرینی هستند ، کافی باشد.

کاکائو به عنوان اصلی ترین موادی است که شکلات را تشکیل میدهد و البته فراموش نکنید که مصرف کاکائو می تواند مقدار سوخت و ساز بدن را زیاد کند و همچنین بیماری های قلبی را نیز کاهش دهد. درخت کاکائو از درختانی است که در مسیر گرمسیری جهان وجود دارند.

شکلات تلخ برای لاغری

همواره توصیه می شود که افراد از شکلات سیاه استفاده نماید چون در این شکلات ها حدود 72 درصد کاکائو وجود داشته است به همین دلیل جایی برای اضافه کردن شکر باقی نخواهد ماندو شما می توانید با مصرف شکلات تله از مزایایی فیبرها و آنتی اکسیدان های موجود در آن لذت ببرید. البته در مصرف آن زیاده روی نکنید.

زمانی که می خواهید شکلات بخرید به میزان کربوهیدرات ها و چربی های که در آن وجود دارد دقت کنید. نکته ی که در رابطه با شکلات ها وجود دارد این است که برخلاف دیگر تنقلات اثر ناگهانی و  افزایش شدید بالا بردن روی قند خون را ندارند و همانطور که در پاراگراف های فوق ذکر کرده ایم آنتی اکسیدان فراوانی داشته است.

نظر شما در رابطه با شکلات تلخ برای لاغری چیست ؟