چگونه بفهمیم زنی دوستمان دارد ؟ موضوع ازدواج و عاشق شدن از موضوعات مهمی است که نباید آن را نادیده بگیریم.متاسفانه در بسیاری از موارد دیده شده که خانم های شوهر داری نسبت به دیگران علاقه نشان میدهند. ولی شاید برایمان سوال باشد که آنها چرا با وجود شوهر به دیگران علاقه مند شده اند . علت های مختلفی وجود دارد که می توانند سبب ایجاد این علاقه باشد مثلا آنها بر روی اجبار با شوهرشان ازدواج کرده اند و ….

در هر صورت باید این موضوع را به خوبی بدانید که نشانه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید متوجه شوید یک زن یا یک دختر به شما علاقه مند است. البته به صورت قطعی باز هم با وجود این نشانه ها نمی توانید صد در صد مطمئن شوید که فردی به شما علاقه داشته است یا خیر.

6نشانه از علاقه مندی

  1.  در بیشتر مکان ها یا محافلی که حضور دارید ،او نیز به صورت اتفاقی حضور پیدا می کند یا به صورت تصادفی با شما روبرو می شود یا سعی می کنید در مهمانی بیشتر از مقابل شما رد شود و خود را نشان دهد.
  2. حرکت های به خصوصی را از خود نشان میدهد . مثلا لبخند می زند یا سعی می کند نسبت به شما رفتار محجوبانه تری داشته باشد. او در بحث های جدی تلاش می کند دقیقتر حرف بزند و بدون جنجال باشد.
  3. همیشه برای شما وقت دارد .سعی می کند که از طریق مختلف مثل تماس ، ایمیل و … با شما در ارتباط باشد.اگر شما او را به جای دعوت کنید می پذیرد و اصلا برای شما سرش شلوغ نیست
  4. او وضعیت مالیتان را می سنجند. برخی از خانم ها وقتی به کسی علاقه مند می شوند از او در رابطه با شغل، ماشین و … سوال می کنند . (البته برخی دیگر نیز فقط به این دلیل شما را دوست دارند پس حواستان را جمع کنید)
  5. کنجکاو است و دوست دارد همه چیز را در مورد شما بداند. برخی از خانم ها در بیشتر مواقع از آینده صحبت می کنند.
  6. به دیگر خانم های اطراف شما حسادت می کند. خانم ها وقتی کسی را دوست دارند می خواهند تماما برای او باشد و به عبارتی مثل عقاب از او مراقبت می کنند.