مدل های عینک طبی مردانه ۲۰۱۸ : عینک یکی از وسایلی است که می تواند در زیبا نشان دادن ما تاثیر زیادی داشته باشد. زمانی که می خواهید عینکی را برای خودتان بخرید باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. در ادامه این پست مدل های عینک طبی مردانه ۲۰۱۸ را مشاهده می کنید:

نکته) اگر حس می کنید چشم های شما ضعیف شده است یا دچار سوزش شده اند به شما توصیه می کنم که حتما به چشم پزشک مراجعه نمایید تا پزشک چشمهای شما معاینه کند و عینک متناسب با چشم هایتان را برای شما تجویز نماید.

مدلهای عینک

مدل عینک طبی با فرم مشکی

مدل جدید عینک طبی

عینک با فرم مشکی

یکی از نکاتی که همیشه باید در زمان خرید عینک به آن توجه کنید این است که : عینک تان را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید چرا که ممکن است به دلیل عدم استاندارد بودن عینک به چشم های شما آسیب های جدی وارد شود.

فرم مستطیلی

فرم بزرگ مستطیلی

فرم مشکی بیضی

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان خرید عینک به آن دقت نمایید تناسب و اندازه فریم با صورت شما می باشد. عینک طبی که شما آنها را انتخاب می کنید نباید به صورت شما فشاری وارد نماید یا اینقد بزرگ باشد که از صورت های شما بیرون بزند.

باید فرم صورت خود را به خوبی بشناسید.فرم های اصلی صورت به 3 دسته تقسیم بندی می شوند که شامل مربع ، کشیده و گرد هستند.

فریم عینک جدید با صفحه مستطیلی

جدیدترین فریم ها

فراموش نکنید که رنگ فریم بسیار با اهمیت می باشد اگر رنگ پوست شما جز رنگ های گرم بوده پس باید فریمی را انتخاب نمایید که رنگ گرم داشته اند اما اگر رنگ سرد می باشد پس فریمی را که انتخاب می نمایید نیز باید رنگ سرد داشته باشد.

فریم کامل مشکی و مستطیل

فرم دایره ی شکل

کیفیت را در زمان خرید عینک فراموش نکنید چرا که اگر عینک شما کیفیت پایینی داشته باشد قطعا در زمان کوتاهی خواهد شکست و شما مجبورید که عینک جدیدی را خریداری نمایید.