بهترین و پربیننده ترین سریالهای ترکیه ای : امروزه شرایط به گونه ی شده است که نباید تاثیر تلویزیون را نادیده گرفت چون واقعا در تمام جهان این رسانه می تواند موجب آگاه سازی مردم شود.

سریال های زیادی هستند که تولید می شوند و طرفدارن بسیاری داشته اند و سریالهای ترکیه ای نیز جز این دسته هستند. در ادامه این پست لیستی از بهترین و پربیننده ترین سریالهای ترکیه ای را مشاهده می کنید که در سراسر جهان توانسته است نظر تماشاگران بسیاری را به خود جلب نمایند.

1) ترانه زندگی

حتما تا به حال نام این سریال را شنیده اید و می دانید که داستان روابط پیچیده در خانواده را روایت می کند و یک درام عاشقانه می باشد.

2)نام او افسانه است

در مورد یک بازیکن سابق بسکتبال است که مربی گری یک تیم بسکتبال در مدرسه را برعهده می گیرد.او بعد از مرگ همسرش به دخانیات رو آورده و 2 دخترش را رها کرده و ….

3)این شهر تو را تعقیب خواهد کرد

داستان در مورد یک کارگر در کشتی است که به ورزش های علاقه داشته و ….

4)دزدها فرمانروایان دنیا نخواهند بود

داستان هیجان انگیزی داشته است و هر کسی را مشتاق می کند که آن را تا پایان تماشا کند.داستان در مورد یک مرد است که در کودکی وارد دنیای زیرزمینی خلاف کاران شده است و …

5)اتاق شماره:309

این داستان در مورد یک دختر است که نامزدش وی را رها کرده است و مادر این دختر دل شکسته از شرایطی که او دارد  اندوهگین است و می خواهد که با یک فرد دیگر نامزد کند و …

6)بی باک و زیبا

در مورد یک جوان است که قصد دارد زندگی پدرش را که دزدیده شده به وی برگرداند و به سمت شهری می رود که مشکلات پدر از آنجا شروع شده است و….

7)عروس استانبول

در مورد یک داستان عاشقانه واقعی است و ….

8) کارادایی

9)عشق سیاه 

10)قرن باشکوه (در ایران: حریم سلطان)