مدلهای دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن ۹۷ – ۲۰۱۸ : زمانی که به عید نوروز نزدیک می شویم خانم ها به فکر می افتند که فکری برای دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن کنند و همیشه سعی می کنند از جدیدترین مدل ها استفاده کنند تا بتوانند به این وسیله خانه ی زیبا و دیدنی داشته باشند. در ادامه این پست مدلهای دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن ۹۷ – ۲۰۱۸ را مشاهده می کنید:

جدیدترین مدل ها

اول از هر چیزی باید به خوبی این موضوع را بدانیم پذیرایی و اتاق نشیمن به عنوان قسمت های از منزل هستند که ما و مهمان ها دور یکدیگر جمع می شویم و یا برای تماشایی تلویزیون از آن ها استفاده می کنیم البته باید این نکته را به خاطر بسپاریم که اصلی ترین کاربردی که دارد به عنوان محلی برای گفت و گو خانواده است پس باید علاوه بر زیبایی نوعی راحتی را در آن احساس کرد.

دکوراسیون

نورپردازی را در چنین قسمت های نباید فراموش کنید چون یکی از اصلی ترین فاکتورهای بوده که در اتاق نشیمن و پذیرایی باید در نظر گرفته شود.نورپردازی سقف باید به بهترین شکل ممکن لحاظ شده باشد و همچنین پنجره های با اندازه متناسب برای سقف در نظر گرفته شود.

مدل دکوراسیون پذیرایی

چیدمان مبل ها را به نوعی انجام بدهید که چسبیده به دیوار نباشد و سعی کنید به مرکز نزدیک نمایید. امروزه تنوع شکل مبل ها و رنگ هایشان بسیار زیبا است و شما باید با توجه به تم اتاق اقدام به انتخاب آنها نمایید.

مدل دکوراسیون برای اتاق نشیمن

یکی دیگر از مواردی که نباید از آن غافل شوید جلوگیری از شلوغی و بهم ریختگی است سعی کنید اقلامی را که فقط ضروری هستند در پذیرایی و اتاق نشیمن خود جایی دهید.

مدل های جدید برای دکوراسیون

مدل های جدید اتاق نشیمن

میزان تعداد صندلی ها و مبل ها را باید با توجه به فضای خود در نظر بگیرید حتی اگر اتاق شما کوچک است ولی باید حداقل 6 صندلی در آن قرار بدهید و اگر بزرگ است می توانید صندلی ها و مبل هایتان را به صورت دسته ی در هر قسمت بچینید.

دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

با روزباتو همراه باشید…