درمان زود انزالی ( درمان های خانگی زود انزالی) : یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از آقایان حتی برای زمان کوتاهی به وجود بیاید ، زود انزالی می باشد. در تعریفی کوتاه می توانیم بگوییم که زود انزالی یا نزال زود رس می تواند هم برای مردان و هم زنان مشکلاتی را به وجود بیاورد و آنها به دلیل رسیدن این حس ، نمی توانند از لذت ج ن س ی خود بهره ببرند.

اگر این مشکل به صورت متداوم برای افراد به وجود بیاید قطع نارضایتی همسرانشان را به دنبال خواهد داشت. وقتی که یک مرد پیش از اینکه به مرحله ارضا شدن برسد ، دچار انزال گردد و از او منی خارج شود را می توانیم اختلال زود انزالی بدانیم. در هر صورت باید بدانید گاهی این امر طبیعی بوده ولی در صورت ادامه داشتن باید حتما از پزشک متخصص در این رابطه کمک گرفت. در ادامه این پست روش های درمان های خانگی زود انزالی را بررسی نموده اید تا بتوانید برای حل مشکل از آنها استفاده نمایید.

با روزباتو همراه شوید…

مواد غذایی موثر در جلوگیری از زود انزالی

متاسفانه عامل بسیاری از مشکلاتی که برای ما به وجود می آید استرس و اضطراب می باشد و باید برای رهایی از مشکلات ، باید از این گونه موارد دوری نماییم. اضطراب جز یکی از اصلی ترین مواردی می باشد که در انزال زود رس دخیل است. البته می توانیم به افسردگی ، انتظارهای بیش از اندازه از شریک ج ن س ی و …. نیز اشاره نماییم.

انار : اگر می خواهید میل ج ن س ی خودتان را افزایش بدهید می توانید از انار استفاده کنید. تحقیقات نشان میدهد برای خلاصی از زود انزالی می توانید روزانه به صورت منظم از انار استفاده کنید. انار موجب می شود که جریان خون در بدن افزایش داشته باشد و نعوظ بهتری را ایجاد می کند.

کاکائو : یکی از موارد دیگری که شما می توانید برای تقویت نیروی ج ن س ی خودتان و سلامت قلب و عروق از آن استفاده کنید کاکائو است. البته نباید میزان صحیح مصرف آن را فراموش نمایید. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته نشان میدهد اگر کاکائو به میزان کم مصرف شود ،ترکیب های آنتی‌اکسیدانی که در کاکائو وجود دارد می توانند سبب کم شدن میزان فشار خون گردد و البته مدت زمان نعوظ را افزایش میدهد. پس برای افزایش میزان قدرت ج ن س ی از کاکائو استفاده کنید.

کاکائو

فراموش نکنید که بهتر است مصرف شیرینی های پر چرب را به میزان کم مصرف کنید و از خوردن زیاد آنها پیشگیری نمایید چرا که در مدت زمان طولانی موجب می شود که سلامت عروق شما به خطر بیوفتد.

مصرف ماهی های چرب و روغن کلزا : اگر می خواهید با مشکل زودانزالی مبارزه کنید می توانید در هفته نیز از ماهی های ساردین ، ماهی تن ، آزاد و … استفاده کنید یا مصرف روغن کلزا را فراموش نکنید.

برای اینکه سلامت قلب و عروق خودمان را تضمین کنیم می توانیم از مواد غذایی استفاده کنیم که امگا3 داشته اند. این اسیدهای چرب به عنوان یک ضرورت برای بدن هستند که سبب می شوند لخته های خون و تصلب ایجاد نشود. اگر پخت و پز به صورت طولانی باشد یا تحت حرارت های زیاد باشد موجب می شود که امگا3 از بین برود. برای نعوظ خوب تاکید می شود که این موارد مصرف شود چون مونواکسید ازت به عنوان یک ترکیب شیمیایی به شمار می رود که موجب می شود جریان خون بهتر شود و انبساط عروق نیز بهبود داشته باشد.

 گریپ‌فروت : در صورتی که گریپ فروت ، به صورت منظم مصرف شود می تواند برای شما بسیار مفید باشد البته اگر میزان آن زیاد باشد می تواند انزال را به تاخیر بیندازد. طبق تحقیقات مصرف گریپ فروت می تواند کلسترول بد خون را نیز کاهش بدهد.