کریستین استوارت + بیوگرافی : شاید شما هم از افرادی باشید که کریستین جیمیس استوارت را به خوبی بشناسید. او یکی از بازیگران معروفی می باشد که در تاریخ 9 آوریل سال 1990 متولد شده است. کریستین استوارت سالهای زیادی است که در عرصه بازیگری در لس آنجلس،کالیفرنیا فعالیت می کتد اما می توان گفت معروف ترین نقش وی بلا سوان در افسانه گرگ و میش بوده است.

کریستین استوارت دارای سه برادر است که برادر بزرگترش کامرون استوارت است و 2 برادر خوانده با نام دانا و تیلور داشته است که تیلور همسن کریستین می باشد. در ادامه این پست شما می توانید بیوگرافی از این بازیگر معروف را مطالعه نمایید. با روزباتو همراه شوید…

بیوگرافی کریستین جیمیس استوارت

کریستین استوارت بزرگ شده لس آنجلس است و البته در همان جا نیز متولد شده است. پدر و مادر کریستین استوارت، جان و جولی هر دو در صنعت فیلم و تلویزیون فعالیت می کردند شاید هم بتوان گفت این موارد سبب شده تا وی نیز در عرصه بازیگری فعالیت داشته باشد. پدر وی به عنوان تهیه کننده و مدیر صحنه بوده و مادر او نیز جولز مان کارگردان استرالیایی بوده است.

قد کریستین استوارت 1.65 متر می باشد. وی در خانواده ی بزرگ شده است که همگی در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت کرده اند؛ کریستین نیز اینگونه تصور می کرده که شاید یک تهیه کننده و فیلم نامه نویس شود و هیچ وقت به فکر بازیگری نبوده باشد و انگونه که خودش گفته هیج وقت حتی تصور شهرت و بازیگری را نکرده است.

زمانی که او هشت سال داشت به واسطه یکی استعداد یاب های سینما کشف شد و سپس در چند سریال تلویزیونی حضور پیدا کرد. در اوایل وی نقش های ساده را داشت و بعد توانست با نقشهای دختران کم سن به سینما راه پیدا کند.

استوارت پس از اینکه دبیرستان را تا کلاس7 سپری نمود و در پایان به علت درگیری های زیادی بازیگری خود ، مابقی دوره تحصیل اش را به شکل مکاتبه ی ادامه داد و  توانست دوران دبیرستان خود را با موفقیت به اتمام برساند.

بیوگرافی کریستین

ازدواج کریستین

استوارت برای مدتی با رابرت پتینسون رابطه ی عاشقانه ی را داشت ولی در سال 2012 پس از منتشر شدن عکسهای کریستین و روپرت ساندرز، رابطه ی عاشقانه ی وی توسط پتینسون  بهم زده شد.

روپرت ساندرز کارگردان فیلم سفید برفی می باشد که آن موقع متاهل و دارای سن 41 سال بود و همچنین 2 فرزند داشت.

رابرت پتینسون نیز در نقش “ادوارد”  در گرگ و میش به عنوان بازیگر بود.

با وجود اینکه کریستین استوارت حتی به صورت رسمی و عمومی از رابرت معذرت خواهی نمود ولی رابطه ی عاشقانه ی وی برای همیشه به اتمام رسید. پس از مدتی با آلیشیا کارگریل و سوکو و استلا ماکسول وارد رابطه ی عاشقانه ی شد.

آلیشیا کارگریل : تولید کننده محتوای بصری

سوکو : خواننده فرانسوی

استلا ماکسول : مدلینگ

کریستین استوارت اینگونه گفته است که دوست دارد تمام چیزها را امتحان نماید و همچنین به شخصیت دو جنسشه و هم جنس گرایی خود اعتراف نموده است. وی در حال فعلی در لس انجلس زندگی می کند.

تصاویری از کریستین استوارت

بازیگری استوارت

اولین نقشی که وی به عنوان بازیگر حضور داشت در سال 2001 بود زمانی که در فیلم the safety of objects در نقش سام جینینگ حضور داشت. پس از مدت زمان کوتاهی او توانست در یک درام فوق العاده با جودی فاستر ظاهر شود. استوارت توانست در فیلم های زیادی حضور پیدا کند و موفقیت های زیادی را بدست بیاورد.

در سن 18 سالگی استوارت توانست به عنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم گرگ و میش به ایفای نقش بپردازد. حضور استوارت در فیلمهای گرگ و میش منجر شد تا وی را به عنوان یک ستاره تمام عیار معرفی نماید همچنین وی توانست در پروژه های مستقل دیگری نیز ظاهر شود.

در رابطه با استوارت می توان گفت بیشتر به ایفای نقش های می پردازد که آسیب عاطفی را تجربه کرده باشد یا اینکه عمیقا ناراحت باشند.

هم اکنون او در وودلند در لس انجلس زندگی می نماید و آن گونه که خودش گفته است ارزو دارد تا در استرالیا کار و زندگی کند. “من دوست دارم که در دانشگاه سیدنی تحصیل نمایم، خانواده مادری ام استرالیایی می باشند”.

او بجز بازیگری دوست دارد که به دانشگاه وارد شود. استوارت گفته “من دوست دارم به دانشگاه وارد شوم و در رشته ادبیات تحصیل کنم و نویسنده شدن را دوست دارم”.

در مصاحبه ی با وانیتی فِیرز، استوارت گفته که رابطه ی با مایکل آنگارانو داشته است(زوج وی در فیلم صحبت).

کریستین استوارت و استلا ماکسول

کریستین استوارت و استلا ماکسول

حقایقی در مورد کریستین استوارت

 • درخشش(1980) فیلم ترسناک مورد علاقه ی بوده است.
 • وی تاکنون توانسته است در مجله های متفاوت در فهرست جذاب ترین زنهای جهان قرار بگیرد.
 • کریستین در سه سال متوالی در سال 2003 تا 2005 به عنوان نامزد دریافت جایزه اسکار باشد و همچنین نامزد دریافت جایزه بازیگر جوان در سال 2008 بوده است.
 • وی به عنوان بازیگری زنی است که پر درآمدترین می باشد
 • فعالیت های در برندهای مد شانل و بالنسیگا داشته است.
 •  در سال 2015 زمانی که می خواست جایزه سراز را دریافت کند آن قدر عصبی و هیجان زده بود که اصلا نمی توانست دستانش را برای گرفتن جایزه باز کند به همین جهت مجری از وی درخواست کرد که جایزه را بر روی میز بگذارد تا وی سخنرانی کند.
 • یکی از 2 بازیگران امریکایی است که برنده جایزه سزار فرانسه بوده است.
 • از دوستان صمیمی او می توان به  اسکات تیلور کامپتون و داکوتا فانینگ اشاره کرد.
 • زمانی که در سن 8 سالگی در مدرسه به اواز خوانی مشغول بود به واسطه یکی از استعداد یاب ها کشف شد. با وجود اینکه وی در پایان یک بازیگر مشهور شده است و خواننده نیست اما در 2 فیلم طبیعت وحشی و فراری اواز خوانده است.
 • کریستین استوارت علاقه زیادی به عکاسی داشته است و همچنین گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک و ترومپ می نوازد.
 • وی در سال 2014 در فیلم  ابرهای سیل ماریا به دلیل نقشش یک خالکوبی موقت را روی دست راستش حک کرد که از طرح گورنیکا بود و به آن علاقه داشت و بعد از آن تتوی دائمی اش را بر روی دست حک نمود.
 • در سال 2013 کریستین به عنوان رتبه سوم با درآمد 22 میلیون دلار در میان بازیگران حضور داشت.

کریستین استوارت و رابرت پتینسون

کریستین استوارت و رابرت پتینسون

کریستین استوارت + بیوگرافی