چاقی صورت با روغن خراطین : حتما می دانید که خانم ها دوست دارند صورت پر و زیبایی داشته باشند به نوعی که بیشتر آن ها به سراغ استفاده از روش های مختلفی چون بوتاکس می روند. اما روش های دیگری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بدون عوارض جانبی و با هزینه ی کم به آنچه که می خواهید برسید. استفاده از روغن خراطین به عنوان یکی از روش های بوده که علاوه بر داشتن مزیت های فوق، مورد تایید پزشکان نیز می باشد. حتما شما هم تا به حال از خودتان پرسیده اید که  آیا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

روغن خراطین

بهتر است پیش از هر چیزی بدانید که اصلا روغن خراطین چیست؟ این روغن به صورت کاملا طبیعی بوده و خواص حجم دهندگی فوق العاده ی داشته است. اگر به دنبال چاقی صورت هستید یا میخواهید قسمتی از بدن حجم داشته باشد از روغن خراطین استفاده نمایید. از زمان های گذشته روغن خراطین را برای درمان های مختلف استفاده می کردند مثل برای درمان بیماریهای پوستی یا مشکلات جنسی این روغن کاربرد داشته است.

به خانم های که صورتشان لک دارند پیشنهاد می شود از توصیه امام صادق برای لک صورت استفاده کنند.

در خصوص استفاده از روغن خراطین باید بدانید که تنها در صورتی می توانید از تمامی مزیت های روغن خراطین بهره مند شوید که روغن اصل را در اختیار داشته باشید. متاسفانه این روزها افراد سودجو در بازار اقدام به توزیع و فروش روغن های قلابی می کنند و همین امر می تواند سبب سردرگمی افراد در زمان خرید شود.

روغن خراطین

استفاده از روغن خراطین برای چاقی صورت

اگر می خواهید این روغن را برای چاقی صورت استفاده کنید باید طریقه صحیح مصرف آن را بدانید. در ابتدا صورت و گونه های خود را به شدت با روغن خراطین ماساژ بدهید تا به رنگ سرخ در بیاید و بعد از آن پارچه ی را با آب سرد خیس کرده و روی عضو بگذارید. اینکار را هر 24 ساعت یکبار انجام بدهید و کم کم نتیجه آن را خواهید دید.

برای اینکه بتوانید نتیجه ی مطلوبی را مشاهده کنید هر روز 3 بار و برای سه ماه این کار را تکرار نمایید.

چگونگی تهیه روغن خراطین

برای اینکه روغن خراطین را تهیه کنید ، 10 عدد کرم خاکی باید داشته باشید تا بتوانید 60 سی سی روغن خالص بدست بیاورید. اگر می خواهید روغن زالو تهیه کنید برای همین مقدار باید 6 عدد زالو داشته باشید.

برای درست کردن روغن زالو یا خراطین به روغن زیتون یا کنجد( 60 سی سی ) نیاز است.

مواد تشکیل دهنده روغن خراطین چیست؟

در روغن خراطین موادی چون پروتئین، امگا3، امگا6، امگا9، ریبوفلاوین، پانتونیک اسید، تیامین، پیریدوکسین، اسید فولیک، ویتامین ب وجود داشته است. از گذشته های دور همان طور که اشاره کرده ایم از این روغن استفاده شده است. تحقیق ها و مطالعات زیادی انجام شده که نشان میدهد برای توپر شدن صورت و گونه گذاری از این روغن استفاده می گردد.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی از روغن خراطین استفاده کنید و تاثیرات فوق العاده ی آن را در حجم دهی استفاده نمایید به نوعی غیرتهاجمی و مطمئن گونه های توپر و چاقی را داشته باشید البته حتما باید به اصل بودن روغن توجه کنید و گول تبلیغات بیهوده بازار را نخورید.

نکته) این روغن از کرم خاکی بدست می آید که با نام “ایزینیا فتیدا” شناخته شده است. تهیه این روغن به واسطه لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی انجام می گردد و در پایان محصولی واقعا منحصر به فرد و خالص تهیه می گردد. در تمامی دنیا روغن خراطین وجود داشته است و به عنوان یکی از بهترین روش ها برای حجم دهی اعضای بدن شناخته می شود.

آیا روغن خراطین عوارض دارد؟

 اگر می خواهید روش چاقی صورت با روغن خراطین را امتحان کنید بهتر است بدانید در صورتی که روغن اصلی در اختیار داشته باشید استفاده از آن برای شما عوارضی را در پی نخواهد داشت. استفاده از روغن خراطین پوست شما را شاداب می کند و هیچ گونه عارضه ی برایتان به همراه ندارد. این روغن درخشندگی را به وجود می آورد و حتی پوست را نرم کرده و می توانید به ملایم شدن لک های صورت نیز کمک کند.

آیا روغن خراطین عوارض دارد؟

چه زمانی نباید از روغن خراطین استفاده کرد؟

هر چیزی موارد منع مصرفی خواهد داشت اگر شما نتوانید استفاده صحیحی داشته باشید ممکن است با عوارض جانبی آن درگیر شود. به شما توصیه می کنید که برای دراز مدت از این روغن استفاده نکنید البته با وجود اینکه عوارضی ندارد اما بهتر است از دکتر طب سنتی در این خصوص مشورت های لازم را داشته باشید.

  • افرادی که صورت دارای جوش و چربی دارند باید پس از دو ساعت صورت خودشان را شست و شو بدهند.
  • مصرف خوراکی دارو خطرناک و ممنوع است.
  • همان طور که اشاره کرده ایم در مصرف این دارو نباید زیاده روی کرد و استفاده طولانی مدت آن بر روی یک عضو سبب بزرگ شدن آن می گردد.

رفع چین و چروک

علاوه بر اینکه می توانید برای حجم دهی از روغن خراطین استفاده کنید بلکه در شفاف سازی صورت و رفع چین و چروک نیز موثر است. برای اینکار اول صورت خود را با آب و صابون به خوبی شست و شو بدهید یا اینکه پس از حمام ، چند قطره روی پوست خود بزنید و ماساژ بدهید تا کاملا جذب گردد.

در روز یک بار تا دو بار این کار را تکرار کنید و پس از گذشت تقریبا سه ساعت محل ماساژ را بشویید. این نکته را فراموش نکنید که حتما باید روی پوست شما هیچ مواد آرایشی وجود نداشته باشید. زمان تقریبی مصرف 45 تا 60 روز است.

رفع چین و چروک

افزایش حجم باسن و سینه

حجم دهی از اصلی ترین ویژگی های روغن خراطین است که سبب می شود افراد زیادی به سمت استفاده از آن بروند.برای استفاده در این مورد ، محل مورد نظر را به خوبی بشویید و تا کاملا تمیز باشد و منافذ آن بخوبی باز شده باشد.

پس از شست و شو باید برای 10 دقیقه محل مورد نظر را ماساژ بدهید تا تقریبا رنگ آن قرمز گردد. بعد چند قطره روغن روی محل مورد نظر بریزید و ماساژ بدهید و در روز 2 بار این کار را تکرار کنید که هر بار حدود 10 دقیقه باشد. زمان تقریبی مصرف 60 تا 70 روز است.