چطور در برنامه ی عصر جدید شرکت کنیم؟برنامه ی عصر جدیدی یک برنامه ی استعدادیابی است که به تازگی از شبکه سیما در روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 22:20 پس از خبر سراسری پخش می گردد و شرکت کنندگانی که در این برنامه حضور پیدا می کنند دارای استعدادهای مختلفی در حیطه های نظیر سرگرمی، ورزشی، هنری و… هستند.

نحوه ی شرکت و ثبت نام در برنامه عصر جدید

افرادی که می خواهند در برنامه ی عصر جدید شرکت کنند کافی است که به وب سایت asrejadid.ir مراجعه کرده و سپس فرم مرتبط با برنامه را پر کرده و کلیپ خودشان را در وب سایت ذکر شده آپلود کنند. پس از بررسی کلیپ های ارسال شده توسط کارشناسان برنامه در صورت تایید ،شخص باید حتما به استودیو برنامه حضور پیدا کند و مهارت خاص خود را در حضور داوران اجرا کند. لازم است بدانید که این کلیپ حداکثر 5 دقیقه می باشد.

1)آقایان و خانم های عزیز با هر رده سنی که باشند ،در صورت داشتن مهارت خاص می توانند در برنامه عصر جدید شرکت کنند.

2)در صورتی که افرادی به صورت گروهی مهارت خاصی داشته باشند این امکان وجود دارد که آن ها در استودیو به صورت گروهی حضور پیدا کرده و مهارت خود را اجرا کنند.

3)حتما برای شرکت در مسابقه نیاز است که فرد شرکت کننده دارای مهارت خاصی نظیر سرگرمی، ورزشی و… باشد.

4)لازم است بدانید که مهارت داشتن شخص باید به صورتی باشد که امکان اجرا در فضای درونی استودیو وجود داشته باشد.

5)رعایت موازین شرعی و مطابق با قوانین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضروری می باشد.

6)حضور شرکت کننده در استودیو برنامه با توجه به زمانی که برنامه ساز تعیین کرده است ضروری و الزامی است.

نحوه ی شرکت و ثبت نام در برنامه عصر جدید

شرایط ارسال کلیپ و تصاویر

  1. ویدئو باید دارای کیفیت مناسب باشد
  2. حداکثر زمانی که برای هر کلیپ در نظر گرفته می شود باید 5 دقیقه باشد
  3. حتما کاربران باید کلیپ های را که با گوشی موبایل ضبط می کنند به صورت افقی گرفته شده باشد.
  4. در تهیه ویدئوها باید به موازین شرعی و اخلاقی دقت کنید و حتما آن ها را در زمان ضبط ویدئو لحاظ نمایید.
  5. جمله ” این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود” را بعد از معرفی شرکت کننده در شروع یا انتهای ویدئو بیان کنید.
  6. امکان ارسال تصاویر ارشیوی وجود ندارد

همانطور که اشاره کرده ایم شرکت کننده حتما باید پیش از بارگذاری ویدئوی خود فرم مربوطه را در وب سایت تکمیل کرده و سپس برای آپلود ویدئویی ضبط شده خود اقدام نماید.

عصر جدید زمان پخش

عصر جدید در روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 22:20 (پس از خبر سراسری) پخش می گردد.

این برنامه که با تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی می باشد در 52 قسمت 70 دقیقه ی از شبکه 3 سیما پخش می شود. سیامک احصایی طراحی دکور این مجموعه را برعهده داشته و در عصر جدید ساخت موسیقی ها توسط آریا عظیمی نژاد صورت گرفته است.

عصر جدید زمان پخش

داوران عصر جدید

عصر جدید داوران رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی می باشند.

مجری این برنامه نیز احسان علیخانی بوده است که بسیاری از ما او را با برنامه ی پرمخاطب ماه عسل می شناسیم. احسان علیخانی در کارنامه تجربه های خود بهارنارنج، صبح آمد، سه ستاره، جشن قهرمان قهرمانان و جشن سالگرد شبکه سه را داشته است و همچنین فعالیت های را در تهیه کنندگی سینما داشته است.

عصر جدید عصری برای تو

عصر جدید اولین و بزرگترین برنامه استعدادیابی در کشور ایران است که تلاش می کند تا استعدادهای را که در جامعه و افراد وجود دارد شناسایی کرده و آن ها زمینه ی داشته باشند تا بتوانند این مهارت و استعدادهایشان را شکوفا کنند و آن ها را به نمایش بگذارند. این برنامه که از شبکه سه سیما پخش می شود با حضور داوران و افراد شرکت کننده در سراسر ایران بوده است.

در صورتی که دوست دارید در برنامه شرکت کنید تنها راه ارسال کلیپ مهارت خودتان با استانداردهای می باشد که برایتان تعریف کرده ایم.

چطور در برنامه ی عصر جدید شرکت کنیم؟ همانطور که در ابتدای این پست نیز ذکر کرده ایم کافی است که شما به وب سایت asrejadid.ir  مراجعه کرده و کلیپ خودتان را ارسال کنید.

عصر جدید عصری برای تو 

نکته) حتما در ویدئوهای که ضبط می کنید این جمله را بگویید که “این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود” در غیراینصورت ویدئوی شما توسط کارشناسان برنامه بررسی نخواهد شد.

قسمت های پخش شده عصر جدید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در برنامه های پخش شده در عصر جدید حتی شاهد این بوده ایم که شرکت کنندگانی به رکورهای جهانی حمله کرده و در پی شکست دادن آن ها می باشند. داور عزیز خانم رویا نونهالی اینگونه می گوید که این برنامه به معنی فهم استعداد و کمک به معرفی استعدادها و مهارتهای افراد و شناسایی آن ها می باشد و این یک اتفاق مشترک بین داوران ،برنامه سازان، مردم و شرکت کنندگان می باشد.

عظیمی نژاد توضیح میدهد که برخی از شرکت کنندگان با حضور در برنامه دارای جایگاه خوبی بوده اند ولی بنابر دلایلی چون استرس قادر نبوده اند که اجرای خود را به خوبی انجام بدهند.

در نخستین قسمت پخش شده از عصر جدید گروه اکروبات قنبری توانستند با اجرای تعادل روی چاقو رای مثبت داوران را به خود جلب کرده و به صورت کلی اجرای فوق العاده ی داشتند. دومین اجرا توسط خانم درسا بادامیان بود که در فرهنگهای مختلف توسط اجرا و سلام کردن را به نمایش بگذارد و داوران به دلیل تسلط فوق العاده ی که در اجرا داشت به او رای مثبت دادند.

جالب است بدانید که در اجرای سوم رکورد جهانی شکسته شد و علی بهبودی فر رکورهای را که در اتاقش زده بود و به دلیل نداشتن هزینه نتوانسته بود آن را به ثبت برساند این بار توانست با حضور در برنامه عصر جدید پس از هشت سال رکورد جهانی را به ثبت برساند.

پس از آن در قسمت های دیگر عصر جدید افراد دیگری نیز حضور پیدا کردند که هر کدام در زمینه های مختلفی مثل خوانندگی و… توانستند نظر داوران را به خود جلب کنند. هنوز زمان زیادی تا پایان قسمتهای عصر جدید مانده است و باید منتظر ماند و مایقی قسمت ها را تماشا کرد و در نهایت قضاوت کرد.