بهترین روش برای روشن کردن نوک سینه : برخی از مردان و زنان نوک سینه هایشان به نسبت دیگر اعضای بدنشان تیره تر می باشد و به دنبال روش های هستند تا بتوانند این تیرگی را از بین ببرند. روغن های نظیر نارگیل و کرم های در بازار وجود دارند که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید. البته این نکته را نیز به خاطر بسپارید که در طول عمر این رنگ می تواند تغییر پیدا کند حتی در دوران بارداری نیز نوک سینه ها تقریبا تیره تر خواهد شد. اگر به دنبال روش های موثر هستند پیشنهاد می شود تا پایان پست حتما روزباتو را همراهی کنید…

روغن نارگیل

اولین روشی که شما می توانید برای روشن کردن نوک سینه تان از آن استفاده کنید، روغن نارگیل است که خوشبختانه با انواع پوست ها نیز سازگاری داشته است. برای این روش شما می توانید یک قاشق چای خوری از روغن را بر روی سینه هایتان بمالید و آن را ماساژ بدهید.

در صورتی که شما می خواهید نوک سینه هایتان را روشن کنید نباید پس از یک بار انتظار تغییر داشته باشید بلکه برای مدت زمان یک تا دو ماه اینکار را تکرار کرده و هر روز روغن را مصرف نمایید. این روش در مقابل دیگر روش ها بسیار ارزان قیمت بوده و کمک می کند تا شما سینه های مرطوب تری را داشته باشید.

به جز این مورد در روغن نارگیل خاصیت های بیشمار دیگری نیز وجود دارد که شما میتوانید از آن ها بهره کند شوید.

روغن نارگیل 

استفاده از کرم های مرطوب کننده

گاهی استفاده از این کرم ها نیز می تواند بسیار موثر و مفید باشد ولی به صورت کلی برای خشکی پوست از کرم های مرطوب کننده استفاده میکنند. زمانی که پوست دچار خشکی بیش از اندازه شود با تیرگی روبرو خواهد شد. پس برای اینکه شما از خشکی سینه هایتان جلوگیری کنید بهترین کار استفاده از کرم های مرطوب کننده می باشد.

خانمهای شیرده حتما باید در خصوص استفاده از این کرم ها با پزشک خود مشورت کنند و سپس با دستور پزشک کرم مخصوص را خریداری نمایند.

کرم های روشن کننده

در بازار کرم های روشن کننده ی وجود دارد که شما می توانید برای روشن کردن نوک سینه از آن ها استفاده نمایید. دقت داشته باشید نباید هر محصولی را انتخاب کنید چون ممکن است برخی موجب التهاب پوست یا خارش شوند پس محصولی را خریداری نمایید که برای پوست های حساس طراحی شده باشد. اگر پس از استفاده کردن از کرم پوست شما قرمز رنگ یا دچار خارش شد باید سریعا با آب پوست سینه را شست و شو نمایید.

این نکته را نیز بخاطر بسپارید که در صورت استفاده طولانی مدت از این کرم ها به دلیل وجود مواد شیمیایی می تواند منجر به ایجاد مشکل برای بدن شما شود و توصیه می شود بیش از شش ماه از این کرم ها استفاده نکنید.

محصولاتی در بازار وجود دارند که دارای موادی همچون جیوه یا غلظت بیشتر از دو درصد از یک ماده هیدروکینون می باشند که این مواد سرطان زا بوده و اگر در محصولی مشاهده کردید به هیچ عنوان آن را خریداری نکردید و مورد استفاده قرار ندهید.

عصاره ریشه شیرین بیان

یکی از درمان های خانگی که شما می توانید برای سفید کردن نوک سینه هایتان از آن استفاده نمایید ،عصاره ریشه شیرین بیان است. جالب است بدانید که برای الت تناسلی نیز از این مورد نیز استفاده می شود و برای تهیه آن می توانید به مغازه ها مراجعه کرده و خریداری کنید تا به نتیجه برسید ولی اگر بیش از حد در روز از آن استفاده کنید ممکن است نتیجه برعکسی داشته باشد.

عصاره ریشه شیرین بیان 

برای استفاده چهار قاشق شیرین بیان را به همراه 150 میلی لیتر آب برای مدت زمان 10 دقیقه بجوشانید و سپس با آب لیمو ترش ترکیب کرده تا بتوانید نتیجه ی بهتری را بدست بیاورید و در نهایت بر روی مناطق تیره و نوک سینه هایتان بمالید و اطمینان پیدا کنید که به نتیجه دلخواه تان خواهید رسید.

شیر خشک برای رفع تیرگی نوک سینه

اگر می خواهید از شیرخشک برای روشن کردن نوک سینه هایتان استفاده کنید کافی است که یک قاشق از شیرخشک را با یک قاشق لیموترش و یک قاشق عسل و نصب قاشق روغن بادام ترکیب کرده و سپس آن را بر روی نوک سینه هایتان و اطراف آن بگذارید و اجازه دهید پانزده دقیقه به همین شکل باقی بماند.

پودر جو دو سر با کشک و آب گوجه فرنگی از دیگر ترکیب های می باشد که شما می توانید آن را استفاده کنید. این ترکیب (پودر جو دو سر با کشک و آب گوجه فرنگی) را به صورت خمیری شکل بدست بیاورید برای برای 15 دقیقه بر روی نوک سینه ها و اطراف آن بگذارید و این درمان را به صورت مداوم تکرار کرده تا نتیجه ی دلخواه تان حاصل گردد.

چرا نوک سینه ها تیره می شود؟

لازم است بدانید که نوک سینه ها در مسائل زناشویی بسیار حائز اهمیت است و حتی طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است این قسمت ها در تحریک صحیح و به ارگاسم رسیدن بانوان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و خانم ها عزیز نیز به باید به حفظ سلامت و زیبایی شان اهمیت فراوانی بدهند چرا که این موارد در جذب همسر ضروری می باشد.

چرا نوک سینه ها تیره می شود؟

  1. بلوغ: در زمان بلوغ طبیعی است که نوک سینه ها تیره تر شود.
  2. بارداری: این امکان وجود دارد خانم ها در دوران بارداری تیره شدن نوک سینه ها را تجربه کنند ولی پس از گذشت این دوره این تیرگی ها از بین بروند.
  3. بالا رفتن سن: به صورت طبیعی وقتی سن افراد بالاتر می رود تیره شدن نوک سینه ها نیز اتفاق می افتد و تغییرات هورمونی با افزایش سن رخ میدهند و نوک سینه ها می تواند تغییر رنگ داشته باشد. البته برخی از خانم های که در دوران یائسگی نیز هستند ممکن است با تیرگی های نوک سینه روبرو شوند.
  4. پرمویی: برخی از افراد به دلیل اینکه نوک سینه هایشان پر مو است این پرمویی را با تیرگی اشتباه می گیرند به همین جهت بهتر است نوک سینه هایتان را بررسی کنید که آیا پر مو است یا کم مو؟