سه شنبه، ۱۵ اسفند ۹۶ - ۰۶:۳۲
تزریق ژل

تزریق بوتاکس در واژن : اگر بخواهیم تعریفی ساده از تزریق بوتاکس در واژن را بیان کنیم می توان اینگونه گفت که فرآیندی است…

تزریق بوتاکس در واژن : اگر بخواهیم تعریفی ساده از تزریق بوتاکس در واژن را بیان کنیم می توان اینگونه گفت که فرآیندی است که طی آن جوان سازی ناحیه تناسلی در خانم ها صورت می گیرد.

در فرآیند ترزیق ژل هر گونه علائمی که در رابطه با پیری و کهولت باشد از بین می رود و همچنین افتادگی های پوست نیز برطرف می گردد که به وسیله تزریق ،مواد پر کننده وارد پوست می شوند.

تزریق ژل

از روش تزریق ژل برای قسمت های مختلف بدن مثل گونه ها ، لب ها، اطراف چشم و ناحیه تناسلی برای جوان سازی پوست انجام می گردد. در رابطه با مواد و ژل های که تزریق می شوند می توانیم آنها را به سه دسته تقسیم بندی نماییم که شامل موارد زیر می باشند :

  • موقت
  • نیمه موقت
  • دائمی

موقت : موادی که به صورت موقت هستند کم کم ، خاصیتشان را از دست میدهند و مجددا نیاز است که تزریق برای آنها انجام گردد که عموما این مواد بین دو تا دوازده ماه ماندگاری داشته اند.

نیمه موقت : در این دسته پرکننده ها ، مواد موجود از پری متیل متاکریلات هستند که برای قسمت های استفاده می شود که عمیق می باشند. به واسطه بافت بدن این پر کننده ها ، جذب نمی گردند و برای همین بهتر است تا در قسمت های مثل اطراف چشم  و لب ها استفاده نگردد.

دائم : معمولا وزارت بهداشت این مورد را تایید نمی کند و از سیلیکون تشکیل شده است. ماندگاری این مواد از پنج سال بیشتر هستند.

همانطور که اشاره کرده ایم برای جوان سازی ناحیه تناسلی خانم ها از این مواد هم استفاده می گردد. خانم های که در ناحیه واژن با گذر زمان دچار افتادگی پوست و شلی شده اند می توانند از تزریق ژل استفاده نمایند. در این گونه تزریق ها متخصص مواد بی حس کننده ی را استفاده می نمایند تا شخص درد کمتری داشته باشد.

تزریق ژل به واژن

یکی از راهکارهای است که به جوان سازی ناحیه تناسلی زنان کمک می کند و این تزریق ژل به سه طریق مواد پر کننده موقت ، نیمه موقت و دائم می باشد.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *