دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۱۲:۲۳
رنگ مو

رنگ مو سال ۹۷ : اگر شما هم از افرادی هستید که به رنگ موهای زیبا علاقه دارید و دوست دارید همیشه با توجه…

رنگ مو سال ۹۷ : اگر شما هم از افرادی هستید که به رنگ موهای زیبا علاقه دارید و دوست دارید همیشه با توجه به مد و رنگ سال جلوبروید به شما توصیه می کنیم ادامه این پست را مطالعه نمایید.

اگر می خواهید امسال از یک رنگ موی فوق العاده استفاده کنید می توانید ترکیبی از بنفش و صورتی با آبی را استفاده نمایید که قطعا برای شما به عنوان یک رنگ موی رویایی و خاص می باشد.

موهای که به شکل لایه لایه باشند می توانند عمق رنگ را بهتر نشان دهند و در زیبایی موهایتان نیز تاثیر زیادتری داشته باشند.

رنگ مو و زیبایی مو

مو و زیبایی

رنگ مو سال ۹۷  : در بیشتر موارد اینگونه است که موادی فر کننده یا صاف کننده بیش تر از ۴ تا ۶ ماه نمی تواند تاثیرگذار باشند چون این مواد فقط می توانند ظاهر ساقه مو را تغییر بدهند و هنگامی که رشد می کنند دوباره مانند حالت اولیه شان از ریشه خارج می گردند. در چنین شرایطی فقط بخش های پایینی ساقه مو صاف یا فر خواهد ماند و این مانند زمانی است که شما موهایتان را رنگ می کنید.

رنگ موی سال

هر اتفاقی که رخ میدهد در واقع تغییرات را روی ساقه مو ایجاد می کند و در نهایت سبب شکنندگی موها خواهد شد اما اگر ارایشگری که شما موهایتان را به دست او می سپارید ماهر باشد تلاش می کند تا بین ریشه مو و مواد شیمیایی ارتباطی حاصل نگردد و پس از صاف یا فر شدن مو ، هیچ ریزشی رخ ندهد.

رنگ موی فوق العاده زیبا

نکته: چون رنگ کردن مو کار ساده ی نیست به شما توصیه می شود حتما برای اینکار به آرایشگر ماهری مراجعه نمایید.

جدیدترین رنگ موها

البته اگر مواد شیمیایی با کف سر ارتباط داشته باشد ، می تواند به وسیله پوست سرتان جذب شده و در نهایت آسیب های جدی به فولیکول های مو و ریشه ها وارد نماید.

 

رنگ موها

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *