Stay connected
Trending News
Subscribe Now
Trending News

تاثیر قهوه سبز در لاغری : داشتن تناسب اندام را می توان آرزوی هر شخصی دانست. هیچ کس تقریبا دوست ندارند بسیار لاغر یا بسیار چاق باشد چون علاوه بر اینکه موجب کاهش اعتماد به نفس می شود می تواند بیماری های متعددی را به دنبال داشته باشد.افرادی که چاق هستند می خواهند هر چه سریع تر خودشان را لاغر کنند و از شر چربی های مزاحم خلاص شوند.

قهوه سبز و کاهش وزن

قهوه سبز جز یکی از مواردیست که در آمریکا به عنوان چربی سوز معرفی شده است و مردم بسیاری از آن برای کم کردن چربی های دور شکمشان و کاهش سایزشان از آن استفاده می کنند. در قهوه سبز ترکیبی با عنوان اسید chlorogenic  وجود داشته است که سبب می شود گلوکز در بدن رها شود و سوخت و ساز نیز بالا رود و در نهایت چربی های که در کبد هستند را می سوزاند و به انرژی تبدیل می کند و موجب کاهش چربی می شود.انجام این مکانیزم ها با یکدیگر موجب می شود که اضافه وزن در بدن از بین برود و پیشگیری از جذب چربی نیز انجام گردد.

دانه های قهوه سبز به علت اینکه تفته نشده اند بسیار تلخ هستند و عطرشان نیز کمتر است . اگر می خواهید  به سلامت خودتان کمک کنید بهتر است قهوه سبز را تلخ میل نمایید. شما می توانید برای تهیه قهوه سبز به عطاری های معتبر مراجعه نمایید.

فراموش نکنید برای اینکه به نتیجه بهتری دست پیدا کنید از یک رژیم غذایی سالم و ورزش استفاده کنید.

کاربران عزیز می توانید برای مطالعه مطالب بیشتر در رابطه با  تاثیر قهوه سبز در لاغری به لینک های مرتبط زیر مراجعه نمایید:

خاصیت قهوه سبز

قهوه سبز را چگونه مصرف کنیم ؟

نحوه مصرف قهوه سبز

قهوه سبز لاغری

قهوه سبز را چگونه بخوریم؟

خواص قهوه سبز

قهوه سبز

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *