جمعه، ۱۹ مرداد ۹۷ - ۰۵:۱۰
پنتاگرام

اعتقادات در شیطان پرستی دارای شاخه های مختلفی می باشد و می توان اینگونه گفت که در بیشتر آنها یکسری اعتقادات وجود دارد…

اعتقادات در شیطان پرستی دارای شاخه های مختلفی می باشد و می توان اینگونه گفت که در بیشتر آنها یکسری اعتقادات وجود دارد که مشترک هستند: مثلا در شیطان پرستی خدایی وجود ندارد، هیچ جنگی بین خیر و شر وجود نداشته و روح و جسم را نمی توان دید، خودپرستی و جز خود انسان خدایی وجود نداشته است و هر انسانی یک خدا است، اعتقاد به اصالت ماده و….

 آشنایی با نمادهای شیطان پرستی : شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید شیطان پرستی دارای چه نمادهای می باشد یا به بیانی ساده تر چه نمادهای جز شیطان پرستی به شمار می روند. در واقع در شیطان پرستی جدید این اعتقاد وجود دارد که انسان به تنهایی می تواند برای خود راه درست و غلط را تشخیص بدهد و شیطان را به عنوان تنها کهن نماد می دانند.

نشانه های از شیطان پرستی

اگر نمادهای شیطان پرستی را مورد بررسی قرار بدهید می توان یک ارتباط صهیونیسم و شیطانیسم را به خوبی مشاهده کنید.در ادامه این پست می توانید نمادهای را مشاهده کنید که متاسفانه این نمادها بر روی برخی از وسایل مثل لباس ها ،ادکلان ها، دست بندها، کفش نیز وجود دارد و در ایران نیز دیده می شود. بهتر است پیش از استفاده به خوبی از نمادهای حک شده بر روی آن ها اطلاع داشته باشید.

آشنایی با نمادهای شیطان پرستی

در صورتی که نوشته Satanism را به معنی شیطان پرستی حذف کنید و همچنین دایره را نیز حذف نمایید، چیزی که باقی می ماند یک ستاره ۵ ضلعی خواهد بود که در اصل همان نماد پنتاگرام یا ستاره صبح است.

نماد دیگری را در ادامه مشاهده می کنید که در واقع همان پنتاگرام  می باشد البته با تفاوت اینکه در انواع آن به صورت پنج‌ضلعی وارونه یا دیو و به شکل در میان نمادهای شیطان پرستان وجود داشته اند.

پنتاگرام

برخی از شیطان گرایان در نقشه ذیل منطقه تحت نفوذشان را توصیف می کنند که همان محدوده جغرافیایی تحت سلطه شان(در ایسلند و اروپا) است.

نقشه محدوده تحت سلطه شیطان پرستان

آشنایی با انواع نمادهای شیطان پرستان

نماد زیر نشان دهنده هرج و مرج است به این معنی که همه ی قوانین ها باید از بین برود و بر این امر تاکید داشته است که هر چیزی که تخریب کننده است را تو انجام بده . این نماد بیشتر توسط گروههای هوی متال استفاده می گردد. (هرج و مرج (Anarchy)).

هرج و مرج (Anarchy)

آشنایی با نمادهای شیطان پرستی

سر بز (Goat Head) : مسخره کردن مسیح یکی از راه های شیطان پرستان است چون اینگونه می گویند که مسیح مثل بره ی برای گناه های بشر کشته شده است. بز به دلیل سرسختی و اتکا به نوعی نماد شیطان می باشد.

بز؛نماد شیطان پرستی

ضد عدالت : در روم باستان تبر رو به بالا نشانه ی از عدالت است و در شیطان پرستی این تبر رو به پایین به عنوان ضد عدالت به شمار می رود که راه پیمودن را در مسیر تاریکی انتخاب نموده است.

لازم است بدانید که فمنیستها از ۲ تبر رو به بالا به معنای مادرسالاری باستانی استفاده کرده است.

نماد ضد عدالت شیطان پرستی

نماد Ankh : سمبل شهوت‌رانی و باروری است. این نمادها به معنی روح شهوت زنان نیز تعبیر می گردند.اگر به نماد فمنیسم دقت کنید متوجه می شوید که یک نماد مستقیم برداشت شده از شیطان بوده است.

سمبل شهوت‌رانی و باروری

چشمی که به همه جا نگاه می کند

این چشم در حال نگاه کردن به همه جا است. در واقع در برخی از نمادهای روشن فکری از نماد چشم نیز استفاده شده است ولی اعتقاد شیطان پرستان این است که چشمی که در بالای هرم وجود داشته است چشم شیطان می باشد که بر روی همه چیز در همه جا نظارت و اشراف داشته است.

در موارد دیگری مثل نفرین گری، پیش گویی، جادوگری ، کنترل های مخصوص جادوگری از این نماد نیز استفاده می کنند. لازم است بدانید که بر روی دلار آمریکایی نیز این نماد حک شده است.

All seeing Eye نماد چشم

آشنایی با نمادهای شیطان پرستی

نماد چرخ خورشید: نماد صلیب شکسته یا چرخ خورشید به عنوان یک نماد باستانی بوده که در تعدادی از فرهنگهای دینی مثل کتیبه های باقی مانده از مقبرههای سلتی و یونانی و همچنین بودایی ها مشاهده گردیده است. بهتر است بدانید سالها بعد این نماد به واسطه هیتلر مورد استفاده قرار گرفت، با وجود اینکه برخی به هدف مسخره کردن مسیحیت این سمبل را به شیطان پرستی وارد کردند.

نماد شیطان پرستی چرخه خورشید

صلیب وارونه: این نماد نیز نشانگر وارونه شدن مسیحیت است و به صورت عمدی برای مسخره کردن مسیحیت  مورد استفاده قرار گرفته است. در بسیاری از گردنبندها این نماد استفاده شده است و خواننده های راک آن را به همراه داشته اند.

صلیب وارونه نمادی از شیطان پرستی

۶۶۶: شاید شما هم بارها این عدد را شنیده باشید. این عدد به واسطه گروههای هوی متال به ایران اسلامی وارد شده است و با عنوان شماره تلفن شیطان می باشد ولی در واقع نشانه انسان و جانور در بین شیطان پرستان بوده است.

عدد 666

از سالهای پیش این عدد به وسیله شکلهای مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ کشور دیده شده است.

نمادهای دیگری از شیطان پرستی

نمادهای دیگری نیز وجود داشته است که به عنوان نمادهای شیطان پرستان هستند ولی متاسفانه برخی به دلیل ناآگاهی با وجود اینکه بر روی لباس ها و… حک شده است از آن ها استفاده می کنند.

نماد جهنم: با وجود اینکه شیطان پرستان به زندگی پس از مرگ یا جهنم اعتقادی نداشته اند ولی در برخی از نمادهای خود از جهنم استفاده کرده اند.

نمادهای مرگ و میر: در تصویرنگاری های شیطان پرستی از این نمادها به صورت گسترده ی استفاده شده است و فلسفه مادی گرایی آن را نشان میدهد و تاکید بر آن دارد که این زندگی را تنها داشته ایم و نیاز است آن را فراموش نکنیم.

چهار شاهزاده ولیعهد جهنم: این ۴ شاهزاد شیطان،لویاتان، بلیال و لوسیفر هستند که در انجیل این شاهزادگان شیطان پرستی توصیف شده است.

شیطان پرستی لوی: این نماد به آنتون لوی موسس کلیسای شیطان منتسب می باشد.

چشم اژدها: اژدها به عنوان یک موضوع جهانی بوده که با فرهنگهای متفاوت بشر حدود پنج هزار سال در ارتباط است. چشمها اژدها نشانه های معروف محافظت می باشد و اینگونه گفته می شود که از هرکسی که طلسمش را به زبان بیاورد محافظت خواهد کرد.

اصطلاح dragon از لغت یونانی derkesthai گرفته شده و در آیین هندو نگاه گرسنه ی اولین موجودی می باشد که روح آتش شین از پرتگاه آب متولد شده است.(به معنای نگاه سریع).

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *