Stay connected
Trending News
Subscribe Now
Trending News

خودارضایی از جمله مواردی است که بسیاری فکر می کنند برای بدن ضرر ندارد بلکه فواید نیز داشته است و متاسفانه بسیاری از افراد جامعه به این مشکل گرفتار شده اند.خودارضایی به عمل یا افکاری گفته می شود که بدون دخالت همسر و شخص دیگری یا با خود صورت بگیرد.یکی از نکات مهمی که در مورد خودارضایی باید بدانید این است که این عمل سبب نمی شود که فرد به ارگاسم برسد تنها منجر به برون ریزی خواهد شد. این عمل را می توان یکی از زیرشاخه های اعتیادجنسی دانست.در رابطه با خود ارضایی مطالبی وجود دارد که شاید هیچ گاه به آن دقت نکرده باشید :

1)خودارضایی نمی تواند مانند رابطه جنسی برای شما خواص مفیدی را به همراه داشته باشد: 

متخصصان همواره می گویند که خودارضایی نمی تواند مانند رابطه جنسی برای شما مفید باشد بلکه ضررهای زیادی به بدن وارد می کند.مردان می توانند از طریق رابطه های جنسی به فواید زیادی مانند سلامت قلب،پروستات ،فشارخون و … دست پیدا کنند.

2)خود ارضایی برای بدن خطرناک است:

همه ی ما می دانیم که داشتن رابطه های جنسی صحیح می تواند مزیت های خوبی برای ما داشته باشد ولی در مورد یکی از ضررهای خودارضایی می توان به خم آلت در حالت نعوظ اشاره کرد که ممکن است به شکستگی آلت منجر شود.

تعداد دفعات نرمال خود ارضایی: 

هیچ گاه فراموش نکنید که خودارضایی بیشتر از هر چیزی سبب می شود که شما آسیب ببینید و هنوز هم مشخص نیست که در هفته یا در ماه تا چه میزان انجام خودارضایی می تواند طبیعی باشد.

زمانی که خود ارضایی زیاد شود یا برای خود ارضایی از شیوه نامناسبی استفاده گردد می تواند عوارض جسمانی برای شخص پدید بیاورد که این عوارض برگرفته از عمل خودارضایی نبوده بلکه از شرایطی ناشی می شود که در وضعیت استمنا آن صورت گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *