یکشنبه، ۲۰ اسفند ۹۶ - ۰۶:۵۵
هایلایت مو

هایلایت مو : اگر می خواهید موهای خود را یک تغییر اساسی بدهید می توانید به هایلایت کردن آنها بپردازید و آنها را زیباتر…

هایلایت مو : اگر می خواهید موهای خود را یک تغییر اساسی بدهید می توانید به هایلایت کردن آنها بپردازید و آنها را زیباتر از همیشه نمایید. در صورتی که موهایتان قهوه ای است می توانید با هایلایت کردنشان جلوه ی زیبایی را ایجاد نمایید.

اگر موهایتان کوتاه است می توانید از هایلایتی استفاده کنید که از ترکیب بلوند و قهوه ی باشد. وقتی به ریشه مو کاری نداشته باشید و به همان رنگ تیره بگذارید موجب می شود موهایتان حجیم تر نشان بدهد.

این تکنیک برای افرادی که موهای کوتاهی دارند مناسب می باشد و قطعا برای آنها هایلات شیکی خواهد بود.

هایلایت قهوه ی و بلوند

امروزه رنگ های متنوع و هایلایت های بسیاری وجود دارد که برای هر کسی زیبا خواهد بود ولی اگر عاشق سبک های کلاسیک می باشید می توانید ترکیب رنگ قهوه ای و بلوند  استفاده نمایید. این روش مورد پسند بسیاری از خانم ها می باشد.

در این مدل هایلایت دقت داشته باشید که ریشه مو را قهوه ی کنید و هر چقدر به سمت پایین تر می آید بلوند آن را زیادتر کنید.

هایلات بر روی موهای متوسط فر و صاف: اگر فکر می کنید که هایلات برای موهای شما مناسب نیست و اصلا شما را جذاب نمی کند ، در اشتباه هستید و می توانید از این هایلات استفاده نمایید.

هایلات مخصوص موهای صاف و فر

هایلایت بلوند پلاتینی : این مدل را می توانید بر روی موهای انجام بدهید که رنگ قهوه ی تیره ی داشته اند و بسیار جلوه ی زیبایی خواهد داشت. این مدل بیشتر به افرادی توصیه می شود که موهایشان بلند است.

هایلایت بلوند پلاتینی

هایلات فانتزی بروی موی مشکی: برای افرادی که موی مشکی دارند توصیه می شود از هایلات بلوند استفاده کنند و از میانه مو شروع گردد و هرچقدر به سمت پایین تر می آید پرتر نشان دهد.

هایلایت کلفت با ترکیب چند رنگ : برای موهای که رنگ های زیادی در هایلات آنها وجود داشته است بهتر است از هایلات باریک استفاده گردد اما اگر می خواهید در هایلات خود از ۲ تا ۳ رنگ استفاده شود به شما توصیه می شود هایلات کلفت را استفاده نمایید. این ترکیب رنگ برای پوشاندن موهای خاکستری و سفید مناسب می باشد.

هایلایت کلفت با ترکیب چند رنگ

دیگر هایلات ها

مدل هایلایت مو

مدل های زیبا و شیک هایلات مو

پلاتینیوم و بلوند

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *