چهارشنبه، ۰۶ دی ۹۶ - ۰۱:۵۰
دوره مصرف قرص هير ويت

دوره مصرف قرص هير ويت : مو یکی از اصلی ترین گزینه های زیبایی هر شخصی به شمار می رود و در صورتی که…

دوره مصرف قرص هير ويت : مو یکی از اصلی ترین گزینه های زیبایی هر شخصی به شمار می رود و در صورتی که مشکلی در آن به وجود بیاید سبب می شود که زیبایی فرد کاسته شود و همچنین بر روی میزان اعتماد به بنفس او نیز تاثیر گذار خواهد بود.موارد زیادی وجود دارد که می توانیم آنها را به عنوان عواملی بدانیم که موجب می شود موها ریزش داشته باشند یا نازک شوند مانند تغییرات هورمونی، تغذیه ناکافی ، آلودگی های هوا ، استرس و ….

موها برای اینکه بتوانند ضخامت و ساختمان خودشان را حفظ کنند نیاز به ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، مواد معدنی و دیگر مواد مغذی بدن داشته اند که افراد باید نسبت به تامین این موارد برای بدنشان اقدام نمایند.

هیر ویت

هیر ویت جز داروهای است که دارای ویتامین های گروه B  و اسیدهای آمینه ضروری بدن می باشد.برای اینکه از ریزش مو جلوگیری نمایید یا به بافت و افزایش ضخامت مو کمک کنید می توانید از هیر ویت استفاده نمایید. دقت داشته باشید که علاوه بر آن مصرف قرص و کپسول های هیر ویت می توانند سبب درخشندگی و بهبود رنگ مو شوند و در نهایت به سلامت مو بسیار کمک کنند. ترکیباتی که در هیر ویت وجود دارد ، برای موهای شما خواص متعددی داشته است.

برخی از بیماران از پزشکان و متخصصان سوال می کنند که پس از کاشت مو تا چه زمانی باید قرص هیر ویت را مصرف کنند؟در پاسخ باید بدانند که دوره مصرف قرص هير ويت تا یک ماه کفایت می کند ولی اجباری برای مصرف آن وجود ندارد.

همیشه توصیه می شود که پیش از اینکه بخواهید داروی را مصرف کنید حتما با پزشک مشورت های لازم را داشته باشید تا او برای شما تشخیص دهد که چه داروی مصرف کنید و هیچ گاه خودسرانه و بدون تجویز برای مصرف داروی اقدام نکنید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *