شنبه، ۱۹ اسفند ۹۶ - ۰۹:۱۶
هتل های منطقه شیشلی

هتل های منطقه شیشلی استانبول : شیشلی جز یکی از معروف ترین منطقه های است که توریست های استانبول از آن دیدن می نمایند….

هتل های منطقه شیشلی استانبول : شیشلی جز یکی از معروف ترین منطقه های است که توریست های استانبول از آن دیدن می نمایند. می توان در مورد شیشلی اینگونه گفت که این جذابیت ها به دلیل این است که مرکز خرید تکسیم و رستوران ها با آن فاصله زیادی نداشته است و البته اگر قصد خرید دارید می توانید به این منطقه بروید زیرا بسیار مناسب می باشد.

شیشلی و هتلهای آن

این منطقه بیشتر از تکسیم مسکونی است البته این موضوع با وجودی است که شیشلی جز مناطق توریستی به شمار می رود. طبق آخرین آمارها، نشان میدهد که جمعیت این ناحیه ۳۱۸٬۲۱۷ نفر است.

بیشتر گردشگران ترجیح میدهند از این ناحیه دیدنی ، لذت ببرند و چون دسترسی به مرکزهای خرید راحت می باشد و می توان از حمل و نقل عمومی استفاده کرد، رفت و آمد را در شیشلی راحت و آسان نموده است.

در این منطقه بیشتر شاهد سکونت اقشار ثروت مند بوده اید و هتل های که در شیشلی ساخته می شوند محلی هستند که ثروتمندان در آن سکونت می یابند و جز سطح بالاها و گران قیمت ها به شمار می روند.

مسافرانی که دارای وقت سفارت انگلستان هستند بیشتر ترجیح میدهند در این منطقه ساکن شوند چون به محله نیشان تاشی نزدیک است که سفارت انگلستان می باشد.

اگر قصد دارید با اتوبوس از این منطقه به میدان تکسیم بروید ، تنها ۵ دقیقه زمان لازم است و اگر قصد پیاده رفتن را دارید حدود ۲۰ دقیقه زمان می طلبد و اگر به جواهرات علاقه دارید شما به مرکز خرید جواهرات نیز نزدیک هستند.

افرادی که می خواهند انواع پوشاک را به صورت عمده خریداری کنند به سراغ این محل می روند اما تک فروشی نیز وجود دارد و به نسبت میدان تکسیم، قیمت های که در این منطقه هستند ارزان تر می باشند.

لازم است بدانید در این منطقه هتل های معروفی مثل پنج ستاره گراند جواهر وجود دارد که بسیار برای اقامت مناسب هستند.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *