چهارشنبه، ۲۹ آذر ۹۶ - ۱۱:۳۰
محسن حججی

قاتل محسن حججی : قطعا شما هم نام محسن حججی را شنیده اید.جوانی متولد ۱۳۷۱ که تنها ۲۶ سال داشت. او جز یکی از…

قاتل محسن حججی : قطعا شما هم نام محسن حججی را شنیده اید.جوانی متولد ۱۳۷۱ که تنها ۲۶ سال داشت. او جز یکی از مدافعان حرم بود که پیش از شهید شدنش آرزو داشته به گونه ی شهید شود که مثل امام حسین ع و مادرش باشد.محسن حججی دهمین نفر از لشکر زرهی ۸ نجف اشرف است که در جنگ در خاک سوریه به شهادت رسیده است. حججی صاحب یک فرزند دو ساله است.

آیت‌الله خامنه‌ای در ملاقات با خانواده او گفت:

شهید خیلی هستند… لکن یک خصوصیتی در این جوان وجود داشته، اخلاص این جوان و آن نیت پاک این جوان و به موقع حرکت کردن این جوان و نیاز جامعه به این‌جور شهادتی، این موجب شده که خدای متعال، نام این جوان شما را، شهید شما را، بلند کرد؛ بلندمرتبه کرد.

کلیپ های منتشر شده ….

محسن حججی در مردادماه۱۳۹۶ به اسارت نیروهای داعش درآمده بود و بعد از ۲ روز به دست داعشیان به قتل رسید.در فضای مجازی فیلم های از لحظه اسارت محسن حججی انتشار داده شده بود و همین موضوع سبب شد تا مردم منتظر انتقام از قاتل محسن حججی باشند.اما لازم است بدانید که تلاش های نیروهای داعشی نتوانسته بود حتی برای لحظه ی ترس را در دل شهید محسن حججی بگذارد.

پس از آن کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که برخی مدعی بودند فرد داعشی حاضر در کلیپ همان قاتل محسن حججی است ولی ویدئوی منتشر شده از هلاکت یک داعشی قدیمی می باشد و به قاتل محسن حججی مربوط نیست.در آن فیلم مشخص است که پوشش اعضا برای فصل سرما می باشد  و یکی از اعضای حاضر در کلیپ، رزمنده ی می باشد که چند ماه پیش شهید شده است.در کلیپ منتشر شده تعدادی از رزمندگان یک داعشی را به هلاک رسانده اند ولی هویت دقیقی از این داعشی مشخص نیست و به تایید هیچ منبع معتبری در نیامده است.

قطعا نابودی همه داعشیان و حذف آنها از روی کره خاکی آرزوی همه مسلمانان جهان است.حالا پس از گذشت زمان های زیادی و خستگی و تلاش های رزمندگان دلیر در درگیری با داعشیان ، شاهد رشادت ها و موفقیت های آنها در برابرشان بوده ایم.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *