دوشنبه، ۲۱ اسفند ۹۶ - ۰۱:۵۱
مانتوی جدید

مدل مانتو ۲۰۱۸ : حتما شما هم دوست دارید شیک ترین مانتوها و جدیدترین مدل ها را انتخاب کنید. برای سال جدید مانتوهای زیبایی…

مدل مانتو ۲۰۱۸ : حتما شما هم دوست دارید شیک ترین مانتوها و جدیدترین مدل ها را انتخاب کنید. برای سال جدید مانتوهای زیبایی برای هر نوع فرم و سایزی طراحی شده است که اگر می خواهید خوش پوش و شیک پوش باشید می توانید از آنها استفاده نمایید.

یکی از نکات مهمی که نباید در انتخاب مانتو فراموش کنید ، متناسب بودن مانتو با فرم و سایز شماست و البته رنگ و طرح آن نیز بسیار مهم است.در میان مانتوها، مدل های که کوتاه هستند بیشتر از دیگر مانتوها طرفدار داشته اند ولی بهتر است همیشه برای انتخاب بلندی و کوتاهی لباس به فرمتان دقت داشته باشید.

اگر بتوانید رنگ مانتو و طرح آن را به درستی انتخاب کنید قطعا شیک پوش تر نشان داده خواهید شد. خانم ها بهتر است برای انتخاب مانتوهای رسمی و اسپرت حساسیت ویژه ی به خرج بدهند.

مانتوهای با طرح های جدید

این دسته از مانتوها در بازار مشتریان خاصی دارند. افرادی که همیشه سعی می کنند با خاص بودنشان بیشتر در چشم باشند می توانند از این دسته از مانتوها استفاده کنند. برای سال جدید مانتوهای با طرح های سنتی نیز اماده شده است که بسیار شیک و منحصر به فرد است.

مانتوهای طرح سنتی

اگر قصد دارید برای برخی از مجالس خود از مانتوهای بلند استفاده کنید باید به طرح و برش مانتو دقت کنید. مانتوهای بلند در طرح های متنوعی هستند که می توانند شما ر ا بهتر از همیشه نشان بدهند.

مانتو جدید

توصیه می شود خانم ها همیشه به طرح و رنگ مانتو حساسیت نشان بدهند تا خوش تیپ و خوش پوش جلوه بدهند.

مانتوی ساده و شیک

برخی از مانتوها با وجود ظاهر و مدل های ساده می توانند بسیار زیبا باشند،سعی کنید همیشه بعد از پرو کردن مانتو در مورد آن نظر بدهید.

مانتوهای ساده

مانتوهای بلند

مدل مانتو سال97

مدل مانتو ۲۰۱۸  : خانم های که قد بلندی دارند بهتر است از مانتوهای بلند اسپرت استفاده کنند.

مانتوهای شیک سال

جدیدترین مانتوها

مدل مانتو ۲۰۱۸ 

مانتوی جدید

مدل مانتو ۲۰۱۸ 

مدل مانتو

مانتو جدید و شیک

مانتو 2018

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *