دوشنبه، ۲۰ آذر ۹۶ - ۱۲:۲۷
فال روزانه

فال چند روز اینده : اگر می خواهید فال چند روز آینده خود را بدانید با روز باتو  همراه شوید… فروردین: در روزهای آینده شاید…

فال چند روز اینده : اگر می خواهید فال چند روز آینده خود را بدانید با روز باتو  همراه شوید…

فروردین: در روزهای آینده شاید احساس کنید به آخر خط رسیده اید و دیگری راهی برای شما باقی نمانده ولی اگر میخواهید از باورتان دور شوید مداوم به خود بگوییم من هیچ وقت ناامید نمی شوم یا من میتونم به خواسته هایم برسم.

اردیبهشت:در طالع متولدین این ماه ، مسافرت و ارتباطات دیده می شود.لازم است در قرارهای خود تغییراتی را ایجاد کنید و در مورد جلسه ها و ارتباطات خود کمی بازنگری انجام دهید.

خرداد: این روزها برای متولدین خرداد سرگرم کننده است و ممکن است دچار مشکلاتی شوند ولی می توانید شرایط را با توجه به نیازهایتان تغییر دهید.

تیر: در این هفته منتظر اتفاق های غیر منتظره باشید.سعی کنید خودتان را برای رویارویی با اتفاق های ریز و درشت آماده کنید و مطمئن باشید همه چیز با صبر انجام خواهد شد.

مرداد: اگر از نظر جسمی و احساسی نقاط ضعف های دارید ممکن است تلاش های زیادی برای خلاصی از آن انجام دهید.سفری در پیش خواهید داشت که می تواند بر روی آیندتان تاثیر گذار باشد.

شهریور: متولدین شهریور همیشه فکرهای مفید می کنند.شاید در این هفته برای انجام کارهایتان با کمبود زمان روبرو شوید.

مهر: خودتان را برای روزهای مهم سال آماده کنید.سعی کنید موانعی که بر سر راهتان وجود دارد بردارید. در این روزها با وظیفه های بزرگ روبرو خواهید شد.

آبان:تنش های زیادی در روزهای آینده وجود دارد که باید صبر پیشه کنید و بر روی سفرها و روابطتان نیز دقت های لازم را داشته باشید.هیچ وقت بدون اینکه تفکر کنید کاری را انجام ندهید.

آذر:در این روزها برایتان یک اتفاق رمانتیک رقم میخورد و از تنهایی بیرون خواهید رفت . دیگر روزهای پر از ناامیدی جای خود را به روزهای پر امید می دهند.

دی:شما در این روزها به موفقیت دست پیدا می کنید و می توانید کارهایتان را به اتمام برسانید.

بهمن:تغییرات جدیدی در زندگیتان رقم میخورد که باید منتظر آنها باشید.هر چیز غیر ضروری را از زندگیتان دور کنید.

اسفند: آغازی است برای اینکه پروژه های ناتمام را تمام کنید . هر کاری را که حس می کنید مطابق میل تان نیست ، انجام ندهید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *