شنبه، ۱۲ اسفند ۹۶ - ۰۹:۴۰
درمان برص

درمان برص با سیر : برص را که با نام پیسی نیز می شناسند از جمله بیماری های پوستی است که به علت از…

درمان برص با سیر : برص را که با نام پیسی نیز می شناسند از جمله بیماری های پوستی است که به علت از بین رفتن رنگدانه ،لکه های سفید رنگی را روی پوست ایجاد می کند که این امکان وجود دارد در هر جای بدن نیز این ضایعه ها دیده شوند. عموما به صورت قرینه در هر دو سمت این لکهای سفید و شیری رنگ مشاهده می گردد. از صورت ، بازوها، لب ها،پاها و بازوها و برخی از نواحی شرمگاهی از جمله شایع ترین قسمت های که درگیر مشکلات پوستی می شوند.

آیا می توان پیسی را با سیر درمان نمود؟

اول از هر چیزی باید بدانید که هر صد نفر ، یک یا دو نفر به این بیماری مبتلا می گردد و می توان گفت که بیشتر افراد پیش از ۲۰ سالگی نشانه های پیسی را در خود مشاهده می کنند البته از میان این افراد یک پنجم ، خانواده هایشان دچار این بیماری نیز بوده اند البته اکثر افرادی که پیسی دارند از لحاظ سلامت عمومی ، در وضعیت خوبی هستند.

علت های مختلفی برای پیدایش پیسی عنوان شده است که می توان به نقص ارثی اشاره کرد.

برای درمان پیسی تحقیق های مختلفی صورت گرفته است که امید است یک روش قطعی درمان به وجود بیاید ولی حتما شما هم  در مورد درمان برص با سیر مطالبی شنیده اید. در این رابطه باید بدانید که می توان از سیر استفاده کرد. در برخی از مطالب اینگونه نوشته اند که هر چه میزان سفیدی ها تازه تر باشند می توان از سیر برای درمان استفاده کرد و روی آنها مالش داد تا کم کم سفیدی به قرمزی تبدیل گردد و در نهایت به صورت مجدد بازسازی گردد.

افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند بهتر است اول روی یک نقطه تازه شده سفید این کار را انجام بدهید و بعد به سراغ دیگر قسمت ها بروید.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *