Stay connected
Trending News
Subscribe Now
Trending News

چه چیزی باعث سقط سریع جنین میشود ؟ برخی از خانم ها هستند که متاسفانه با سقط جنین روبرو می شوند که خود می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیوفتد.گاهی فکر می کنیم که گیاهان فقط برای سلامتی ما موثر هستند و هیچ ضرری ندارند اما نکته قابل توجه اینجاست که گاهی همین گیاهان اگر در شرایط خاص مصرف می شوند می توانند علاوه بر نداشتن هیج فایده ی بلکه ضررهای را برای ما به همراه داشته باشند.

خانم های باردار باید دقت کنند که این دوره برای آنها بسیار حساس است و ممکن است مصرف هر گونه گیاهی بدون مشورت پزشک برای آنها ضررهای داشته باشد و همچنین سبب سقط جنین در آنها شود شاید هم اکنون با بیان این مقدمه از خود بپرسید که چه چیزی باعث سقط سریع جنین میشود ؟برخی از گیاهان می توانند سبب تحریک رخم و فعل و انفعالات مختلف در بدن شوند و در نهایت سبب سقط جنین شوند.اگر می خواهید به جواب این سوال برسید سعی کنید ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید.

نقش برخی از گیاهان در سقط جنین

برخی از گیاهانی که سبب سقط جنین می شوند را  تا کنون شاید نام آنها را نشنیده باشید و هیچ استفاده ی از آنها ندارید ولی گیاهان شناخته شده و مشهوری نیز وجود دارد که روزانه از آنها مصرف می کنیم اما در سقط جنین موثر هستند پس در دوران بارداری باید با احتیاط مصرف شوند.البته دقت کنید برخی از تاثیرات این گیاهان در سقط جنین تنها با توجه به گفته ها اثبات شده است.

1)میوه زرشک : جز مواردی است که به گفته ابن سینا می تواند در سقط جنین موثر باشد. آلکالوئیدهای درون میوه زرشک می تواند سبب انقباضات عضلانی صاف رحم  شود و بالا رفتن انقباض می تواند به سقط منجر شود.

2)گلپر : به خانم های باردار توصیه می شود مخصوصا در سه ماه اول بارداری از گلپر استفاده نکند.

3) پونه : خانم های باردار اگر دچار سرماخوردگی شوند ممکن است به سراغ پونه بروند در حالی که پونه جز گیاهانی است که سبب سقط جنین می شود و یکی از گیاهان موثر در  القای سقط جنین است.

4)بابونه، افسنطین، سداس، کدوی تلخ، نعنای کوهی و مینا : از جمله گیاهانی هستند که شاید زیاد از آنها استفاده نشود ولی باید دانست که مصرف آنها می تواند در دوران بارداری سبب سقط جنین شود.

نکته مهم) خانم های بادار باید در زمان بارداری برای مصرف غذاها و گیاهان با پزشک خود مشورت کنند.

کاربران عزیز نظر خود را در مورد پست ” چه چیزی باعث سقط سریع جنین میشود ؟ ” از قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید….

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *